2733
2734
عنوان

اگه شما با مادرشوهرتون دعوا تون بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 800 بازدید | 87 پست
چرا حرص ميخورم ولى يه خانم باسياست با مادرشوهرش درگير نميشه عوضش اونم حرص ميخوره شوهرم اينقدر مطيع م ...

ولی شوهرمن جلو مادرش وانمیسته

برای براورده شدن حاجتم دعا کنید و صلوات یا حمد بخونید لطفا اگه حوصله داشتین.... انشاالله خودتونم هر مشکلی دارین حل بشه. هر حاجتی دارین برااورده بشه 
ولی شوهرمن جلو مادرش وانمیسته

شوهر منم از اول اينطورى نبود تا ميگفتم مامانت اصلا صبر نميكرد ببينه من ميخوام چيز خوبى بگم يا بد، بلافاصله تو جمع ميگفت اسم مادر منو نيار، پدرم دراومد تا درستش كردم با صبر و سياست، خيلى تاوان دادم تا اين شد 

فيزيك بعدها ثابت ميكند در روزهاى بارانى جاى خالى آدمها "بزرگتر" ميشود 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا متنفری  و چطوری میتونی فیلم بازی کنی

خوشم نمیاد خب از مادرشوهرم 

از اوناس که قسم دروغ میخوره 

خیلی ام به قر و فر خودش میرسه منم میرسما اما من 19 سالمه اون 50 سالشه 

چند وقت پیش شال منو انداخته سرش میگه این به من میادا

منم رفتم براش فرداش نوش رو خریدم حالا باهم میریم بیرون جفتمون یه مدل شال سرمونه😐😐

ی آدم غیر معمولی ک دوست نداره فضولی کنید تو کارش
شوهر منم از اول اينطورى نبود تا ميگفتم مامانت اصلا صبر نميكرد ببينه من ميخوام چيز خوبى بگم يا بد، بل ...

چطوری درستش کردی 

برای براورده شدن حاجتم دعا کنید و صلوات یا حمد بخونید لطفا اگه حوصله داشتین.... انشاالله خودتونم هر مشکلی دارین حل بشه. هر حاجتی دارین برااورده بشه 
2728
چطوری درستش کردی 

با احترام و محبت به خودش و خانوادش هيچوقت به مادرش بى احترامى نكردم هميشه با دلسوزى راجع بهش حرف زدم هركارى از دستم براومد براش كردم و به همسرم هم ميگفتم كم كم اعتمادش جلب شد و فهميد من خيرخواه مادرشم و اين وسط اونه كه گاهى بى انصافى ميكنه خوب وجدانش قبول نكرد به ناحق حكم بده البته اين كه ميگم چهار سال طول كشيد تا اعتمادش جلب شد و طرف من كشيده شد الان من ١٥ ساله عروسى كردم يكبار تو اين مدت بدون من حتى دم در خونه مادرش نرفته من مستقيم ازش نخواستم نگفتم تنها نرو خوشم نمياد فقط گفتم عزيزم ميرى خونه مامان جون باهم بريم منم دلم براش تنگ ميشه همه اين كارا رو با صبر و سياست كردم 

با احترام و محبت به خودش و خانوادش هيچوقت به مادرش بى احترامى نكردم هميشه با دلسوزى راجع بهش حرف زدم ...

شوهرتو دوست داری درسته؟ 

خيلى

اگه دوست ش نداشتی میتونستی اینجوری رفتار کنی؟ 

2740
اگه دوست ش نداشتی میتونستی اینجوری رفتار کنی؟ 

اگه دوستش نداشتم باهاش ازدواج نميكردم وقتى باهاش ازدواج كردم باهم قرار گذاشتيم زندگيمون هميشه عاشقونه بمونه براى همين هردومون تلاش كرديم حتى قيد بچه رو هم زديم كه كسى بينمون نباشه كه بخوايم عشقمونو تقسيم كنيم از اول باهاش قرارهايى گذاشتم كه تو موقعيتهاى مختلف چه واكنشهايى نشون بده كه زندگى به كاممون تلخ نشه اونهم به همش عمل كرد اگر هم يادش ميرفت يادآورى ميكردم خودم هم به قرارهامون پايبند بودم 

اگه دوستش نداشتم باهاش ازدواج نميكردم وقتى باهاش ازدواج كردم باهم قرار گذاشتيم زندگيمون هميشه عاشقون ...

منم قبل ازدواج ب شدت شوهرم و دوست داشتم

و منم بش فهموندم چ کاریش ناراحت م میکنه ولی شوهرم کردش نقطه ضعف و هر وقت ازم ناراحت میشد همون کارو میکرد ک حرص م بده و این کارش باعث شد دیگه دوستش نداشته باشم

و نمیتونمم مثل شما رفتار کنم 

منم قبل ازدواج ب شدت شوهرم و دوست داشتم و منم بش فهموندم چ کاریش ناراحت م میکنه ولی شوهرم کردش نقطه ...

متاسفانه جنبه نداشته   

متاسفانه جنبه نداشته    

من چی حق داره م بنظرتون؟؟ 

من چی حق داره م بنظرتون؟؟ 

بالاخره هر مردی یه رگ خوابی داره سعی کن پیداش کنی اگه کتاب مردان مریخی زنان ونوسی رو نخوندی حتما بخونش خییییلی کمکت میکنه این کتاب زندگی منو زیر و رو کرد هرچی مشاور کاردرست رو دیدم از مطالب این کتاب به مراجعینش توصیه میکنه