2737
2734
عنوان

تو احضار اون راننده اژانسه شیده چقدر زمخته

| مشاهده متن کامل بحث + 784 بازدید | 96 پست
دقیییقا اصلا زنه و لطافت و زنونگی و لوندیش  مثلا مائده چقدر ب دل میشینه صداش لحنش

اره واقعا..آروم حرف میزنه خوشگل نگاه میکنه طرزلباس پوشیدنش .منم خواهرشوهرم به شدت زمخته من میگم چه جورشوهرش تحملش میکنه انگاری داره بایه مردزندگی میکنه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وقتی شرایط زندگی یه زن جوری باشه که بشه مسافرکش، دیگه میخای چه لطافتی بمونه؟  بازم اینجور زنای ...

یعنی مسافر کش نمیتونه یکم ب تیپش برسه صبحا زودتر پاشه ارایش کنه؟ حداقل میتونه لاتی حرف نزنه

2742
یعنی مسافر کش نمیتونه یکم ب تیپش برسه صبحا زودتر پاشه ارایش کنه؟

نمیگم نمیشه ولی بستگی به خود ادم داره که از چ کاری خوشش بیاد. یا اصلا براش مهم باشه یا نه. وقتی شرایط زندگی سخت میشه دیگه کسی به فکر بزک دوزک نیست.

من خودم دانشگاه درس میدم ساده میام و میرم. تیپم مرتبه ولی از آرایش خوشم نمیاد

نمیگم نمیشه ولی بستگی به خود ادم داره که از چ کاری خوشش بیاد. یا اصلا براش مهم باشه یا نه. وقتی شرای ...

از اونایی ک مانتو شلوار معمولی میپوشی با مقنعه 

ارایش هم نمیکنی نهایت ی کرم میزنی ناخونات هم ژلیش یا کاشت نیس موهاتم سادس و هایلایت نیس؟

ما هم دانشگامون استادای زن ی پا مردن واسه خودشون

چرا مجبورن؟ چون ذات کار مردونس؟

ربطی به ذات کار نداره من این فیلم فقط یه قسمت دیدم نمیدونم زنه شوهر داره یا نه ولی خیلی دیدم تو برنامه های مختلف که زنایی که سرپرست خانوادن و مردی کنترشون ناخوداگاه خصلتای مردونه میگیرن که بتونن تو جامعه زندگی کنن من موافق نیستما ولی جای اونام نیستم که نظری بدم

2740
استارتر شما خودت مخارج زندگیتو میدی؟ تا حالا کار کردی؟ اگه یه وقتی مجبور بشی، خودت می تونی گلیمتو ...

من مجردم دانشجوی ترم ۶ ام 

بعد کنکورم ی مدت ریاضی درس میدادم البته نیاز مالی نداشتم برای سرگرمی بود

از اونایی ک مانتو شلوار معمولی میپوشی با مقنعه  ارایش هم نمیکنی نهایت ی کرم میزنی ناخونات هم ژ ...

اینکه یه خانم شغل و تحصیلات بالایی داره، خیلی باارزشه. ارایش و تیپای جلف رو خانمای بی ارزش می زنن.

من تیپم خوبه، قیافه م خوبه. شما معلومه هنوز خیلی کار داری

نه ولی من دقیقا تیپ شپا رو میدونم 

بعد شما از اونایی ک پولتو میاری تو زندگی و شوهرت پولدار نیس و نمیتونه عالی تامین کنه؟

و مجردی هم چون تیپت ساده بوده خواستگارات پولدار نبودن و بیشتر تو قشر کارمند بودن؟

2706