2737
2734
عنوان

تو احضار اون راننده اژانسه شیده چقدر زمخته

| مشاهده متن کامل بحث + 784 بازدید | 96 پست
نمیگم فقط لوندی مهمه  میگم دور شدن زن از ذاتش هم ممکنه خطرساز شه  اگه بتونه همه ابعادو ب ...

شما به‌قدری روی این مسئله تاکید دارید و از مولفه‌های دیگه غافل شدین که کلا ذهنتون ۲ بخشی شده: یا لوندی وجود داره پس زن لوند شوهر پولدار بازاری گیرش می‌یاد

یا لوندی وجود نداره و زن غیرلوند هم شوهر کارمند بدبخت داره.

من یک آتنا_آرتمیس هستم؛ اگر شما به‌لحاظ آرکی‌تایپ شخصیتی، هِرا (تعریف هویت و احساس خوشبختی مبتنی‌بر حضور شوهر در زندگی) یا دیمیتر (تعریف هویت و احساس خوشبختی مبتنی‌بر حضور فرزند) هستید، نکوهشم نکنید‌. به من توصیه به فرزندآوری و همسرداری نکنید. ما با هم متفاوتیم! آرتمیس‌ها، مستقل، عدالت‌خواه، جسور، قاطع و جدی هستند. برای آرتمیس «در خانه‌ ماندن» و ملکه‌ی خانه بودن، یک رنج ابدی‌ست. آتناها، هدف‌مند، بابرنامه، منطقی، جاه‌طلب و مدیر هستند. برای آتنا، حاشیه و حسادت‌های زنانه خسته‌کننده‌ست.   برای مبارزه با تاریکی شمشیر نمی‌کشم؛ چراغ برمی‌افروزم. مشغول‌الذِمه‌اید اگه توی تاپیک‌های کتاب و کتاب‌خوانی منشنم نکنید.  پی‌نوشت غیرمرتبط: خانم‌ها، سالاد شیرازی رو با سس مایونز درست نمی‌کنن. سالاد شیرازی آب‌غوره داره. اینکه گوجه و خیار و پیاز رو نگینی می‌کنید، باعث نمی‌شه سالادتون شیرازی باشه. آب‌غوره می‌خواد؛ آب‌غوره.  
گفتم که  نامزدش باهاش قهر کرده چون چاق شده

دیدم الان

اخه گفته اولش خوش اندام بوده اگه اولشم چاق بود و شوهرش باش ازدواج میکرد بعدبش میگف لاغر شو حق با خانوم بود

ولی وقتی اول خوب بوده بعد چاق شده اصلا نمیگم برای شوهر برای خودش  و سلامتی و ظاهرش بهتر نیست وزنشو کم کنه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیدم الان اخه گفته اولش خوش اندام بوده اگه اولشم چاق بود و شوهرش باش ازدواج میکرد بعدبش میگف لاغر ش ...

فیزیک همه بدنا مثل هم نیست

کلا شما که به فرزنداوری فکر می‌کنید اینو هم در نظر بگیرید که هیکل هیچ خانمی بعد از بچه‌دارشدن مثل قبل از بارداری نمی‌شه. حتی با رژیم و ورزش و عمل

پذیرش واقعیت‌های زندگی (در هر مرحله) نشون‌دهنده رشد ماست. شوهر هم ممکنه یه روزی شکم بیاره و لاغر نشه یا لاغر نکنه.

به نظرت خانمایی که درگیر بیماری می‌شن (مثلا سرطان سینه) و سلامتی و زیبایی‌شون رو از دست می‌دن، این حق رو برای همسرشون ایجاد می‌کنه که دیگه خانم رو دوست نداشته باشن؟

من یک آتنا_آرتمیس هستم؛ اگر شما به‌لحاظ آرکی‌تایپ شخصیتی، هِرا (تعریف هویت و احساس خوشبختی مبتنی‌بر حضور شوهر در زندگی) یا دیمیتر (تعریف هویت و احساس خوشبختی مبتنی‌بر حضور فرزند) هستید، نکوهشم نکنید‌. به من توصیه به فرزندآوری و همسرداری نکنید. ما با هم متفاوتیم! آرتمیس‌ها، مستقل، عدالت‌خواه، جسور، قاطع و جدی هستند. برای آرتمیس «در خانه‌ ماندن» و ملکه‌ی خانه بودن، یک رنج ابدی‌ست. آتناها، هدف‌مند، بابرنامه، منطقی، جاه‌طلب و مدیر هستند. برای آتنا، حاشیه و حسادت‌های زنانه خسته‌کننده‌ست.   برای مبارزه با تاریکی شمشیر نمی‌کشم؛ چراغ برمی‌افروزم. مشغول‌الذِمه‌اید اگه توی تاپیک‌های کتاب و کتاب‌خوانی منشنم نکنید.  پی‌نوشت غیرمرتبط: خانم‌ها، سالاد شیرازی رو با سس مایونز درست نمی‌کنن. سالاد شیرازی آب‌غوره داره. اینکه گوجه و خیار و پیاز رو نگینی می‌کنید، باعث نمی‌شه سالادتون شیرازی باشه. آب‌غوره می‌خواد؛ آب‌غوره.  
2731
فیزیک همه بدنا مثل هم نیست کلا شما که به فرزنداوری فکر می‌کنید اینو هم در نظر بگیرید که هیکل هیچ خا ...

درسته نباید فقط ب خاطر ظاهر بخوادش 

اگه با لحن زشت بگه مثلا چاقی و تحقیرش کنه خب بدتر طرف میخواد لج کنه و ناراحت میشه 

ولی اگه مودبانه و دوستانه بگه مثلا عزیزم بهتره ب خاطر سلامتیت و زیباییت یکم وزنتو کم کنی حتی باهم برنامه پیاده روی و دویدن بزارن خیلی هم خوبه جوری ک زن بفهمه شوهرش همه جوره حمایتش میکنه 

ولی این درسته ب مرور زمان زیبایی زن و مرد کم میشه

درسته نباید فقط ب خاطر ظاهر بخوادش  اگه با لحن زشت بگه مثلا چاقی و تحقیرش کنه خب بدتر طرف میخو ...

خب الان دیگه قهر کردن!

پس یعنی همه این بحثا رو پشت سر گذاشتن

زندگی حال ثابتی نداره و همه‌چیزش در حال تغییره. ادمای یک زندگی هم همین‌طورن.

سبک زندگی استادامون رو دوست دارم: یه بار یه نفر داشت به همسر یکی‌شون می‌گفت میترا برو دور چشمتو بوتاکس کن؛ چروک نباشه. در جواب گفتن اینا برام مثل لوح‌تقدیرای زندگی‌م هستن. هر کدومشون در گذر زمان به وجود اومدن با با هم کلی توی این زندگی درس جدید گرفتیم و اینا نشونه‌هاشه.

با وجود اینکه سنشون بالاتر می‌ره هر روز بیش‌تر از روز گذشته شاداب‌تر و خوشبخت‌ترن.

این خانم ممکنه به نظر شما ظاهر معمولی‌ای داشته باشه اما با یه حمله پرمهر و زیرکانه تونست اوضاع رو به نفع خودش تغییر بده. واقعا توانایی مدیریت اوضاع خیلی مهم‌تر از داشتن موی رنگ‌کرده هست توی زندگی مشترک.

اگر اون خانمی که توی تاپیک پربازدید هم همچین توانایی‌ای داشتن می‌تونستن به‌راحتی با یه جمله کوتاه از قهر به‌خاطر چاقی!!! پیش‌گیری کنن.