2733
2734
عنوان

تو احضار اون راننده اژانسه شیده چقدر زمخته

| مشاهده متن کامل بحث + 784 بازدید | 96 پست
بعد شما از اونایی ک پولتو میاری تو زندگی و شوهرت پولدار نیس و نمیتونه عالی تامین کنه؟ و مجردی هم چو ...

نه بخدا شوهر من کارخونه داره، شرکت داره، خدا شاهده ماهی ده میلیون فقط ماهیانه میده بهم، بجز مخارج دیگه م. اصلا پول من به چشمش نمیاد. تو مجردی هم کلی خواستگار داشتم

نه بخدا شوهر من کارخونه داره، شرکت داره، خدا شاهده ماهی ده میلیون فقط ماهیانه میده بهم، بجز مخارج دی ...

پس چرا فک میکنید ارایش و زنونگی با شخصیت خوب منافات داره؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

چه قبول کنی چه نکنی احترام مردم به یه استاد عادی و جایگاه و شان اجتماعی اون اصلا قابل قیاس با یه عروسک جنسی نیست 

همچنین خاستگارهای این خانم آدمای بی سواد و بدون جایگاه اجتماعی نیستن

چه قبول کنی چه نکنی احترام مردم به یه استاد عادی و جایگاه و شان اجتماعی اون اصلا قابل قیاس با یه عرو ...

شما دکتر ازیتا ساعیانو ببین

هم دکترا دارن هم تو شغلشون موفقن هم ب شدت زنونگی دارن و ب خودشون میرسن

اونم عروسک جنسیه از دید شما؟

2731
پس چرا فک میکنید ارایش و زنونگی با شخصیت خوب منافات داره؟

من از ارایش زیاد خوشم نمیاد. تیپم عالیه و آرایش هم در حد معمولی دارم. زنونگی هم به اندازه دارم. از ادمای با آرایش زیاد هم خوشم نمیاد. اکثرا جلفن و بی شخصیت.

با خانمای خانواده دار و پولدار زیادی هم ارتباط دارم که ارایششون معمولیه.

دستاوردهای یه فرد مهمه، اینکه تو زندگی به چی رسیده، چی کار کرده وگرنه هر زن هرزه ای میتونه ارایش کنه.

شما خیلی ظاهر بین و سطحی نگری. مطمئنم تو همین سطح از دغدغه موندی.

رفتی دو تا کشور دیگه رو ببینی؟

لطفا دیگه ادامه نده، جواب نمیدم. وقتم تلف شد

من از ارایش زیاد خوشم نمیاد. تیپم عالیه و آرایش هم در حد معمولی دارم. زنونگی هم به اندازه دارم. از ا ...

منم منظورم ارایش خیلی زیادنیس 

ولی اینکه بگیم ی خانوم برای اینکه تو اجتماع خوب دیده بشه باید ساده باشه دنبال هیچی نباشه هم درست نیس 

ذات زن با زنونگی و عشوه همراهمه

حالا بعضیا سرکوبش میکنن بعضیا ن

شما دکتر ازیتا ساعیانو ببین هم دکترا دارن هم تو شغلشون موفقن هم ب شدت زنونگی دارن و ب خودشون میرسن ...

گلم من خودم پیرا پزشکم 

با بالای صد تا دکتر در ارتباطم 

خیلیا با بدن خودشون سرجنگ ندارن خیلیا خودشونو همینجوری که هستن قبول دارن خیلیا عاشق خوده سادشونن و جامعمم تحسینشون میکنه 

ارزش یک زن هیچوقت به میزان ارایشش نیست 

عروسک جنسی از نظر من کسیه که ارزش ذاتیه خودشو نادیده میگیره صبح تا شب دنبال اینه که چجوری شوهر پولدار پیدا کنه که به ارزوهاش برسونتش حاضره بخاطر پول با هرکسی ازدواج کنه یا رابطه داشته باشه 

آدمای اصیل هیچوقت ظاهربین نیستن چون میدونن ارزش زن به ژلیش ناخون و هایلایتش نیست

منم منظورم ارایش خیلی زیادنیس  ولی اینکه بگیم ی خانوم برای اینکه تو اجتماع خوب دیده بشه باید س ...

محیط کار محل عشوه نیست 

عشوه و زنونگی جای خودشو داره 

همچین آدمایی تو جامعه بیشتر به آدمای جلف تعبیر میشن

منم منظورم ارایش خیلی زیادنیس  ولی اینکه بگیم ی خانوم برای اینکه تو اجتماع خوب دیده بشه باید س ...

این نظر شماس و برای شما جواب داده لابد.

من خود دکترا دارم و نظرمو گفتم. همینجوری خودمو دوس دارم

محیط کار محل عشوه نیست  عشوه و زنونگی جای خودشو داره  همچین آدمایی تو جامعه بیشتر به آدم ...

کشت ما رو استارتر.

خدا نابود کنه اونی که اینهمه اینترنت و گوشی و ... رو راحت تو دست و بال همه انداخت

گلم من خودم پیرا پزشکم  با بالای صد تا دکتر در ارتباطم  خیلیا با بدن خودشون سرجنگ ندارن ...

بین همون قشر هم دکترایی هستن ک ساده هستن دکترایی هم هستن ک خیلی ب خودشون میرسن 

من دکتر پوستی دیدم ک ببینیش فک میکنی مدله 

یا مثلا بهاره غفاری ک دکترای تغذیه داره ساده نیس جلفم نیست ب خودش اهمیت میده

بین همون قشر هم دکترایی هستن ک ساده هستن دکترایی هم هستن ک خیلی ب خودشون میرسن  من دکت ...

اره خب 

خیلیا با آرایشن خیلیا بدون آرایش 

این کاملا کاملا یه حس شخصیه 

یکی خودش میاد یکی بدش میاد 

و در نهایت تحصیلات و شغلشونه که بهشون بها و ارزش داده نه ارایششون 

گلم من خودم پیرا پزشکم  با بالای صد تا دکتر در ارتباطم  خیلیا با بدن خودشون سرجنگ ندارن ...

شما دکتر نازنین مددیو ببین روانشناسه جقدرررر لحن و صداش زنونگی داره 

بعد پیجشو دنبال کن خودش میگف مردا نیاز دارن ک حمایت کنن نیاز دارن 

دقیقا عین جملش این بود ک زنی ک مردونس و میگه از پس همه چی برمیام انرژی ک ب مرد میده انرژی زنونه نیس و این جور زنها فقط ب عنوان همکار جذابن ن شریک عاطفی