1874
2075

چه جالب دقیقا منم همین مشکل رو داشتم از طریق دکتر ساینا آنلاین با یه دکتر مطرحش کردم و راهنماییم کردند. برای من خیلی تجربه خوبی بود.

اینم سایت‌شون 

2073

کی اینکارو کرده

اعتقاد داری ب این چیزا؟؟

ایتالیایی به ایرانیه میگه:ونیز بی نظیره فکر کن یه شهر کلا رو آبه......ایرانیه میگه:باید ایران و ببینی تو فکرشو کن یه کشور کلا رو هواست😄😄

جادو مگه دعا نبود

تو متکا نمیگذاشتم

الان روغن هم اضافه شده؟

خدایی دارم که همیشه دوستم داره💙میدونم خیلی زود سلامتی مو به دست میارم💙اگه خوندی یه صلوات مهمونم کن 🙏🏻🙏🏻♥🌹
2032
پکیج کامل  کاغذ تو بالش  بود  جدول و اینا

وواقعا بود؟🙄😂

خدایی دارم که همیشه دوستم داره💙میدونم خیلی زود سلامتی مو به دست میارم💙اگه خوندی یه صلوات مهمونم کن 🙏🏻🙏🏻♥🌹
به خدا از وقتی پیدا کردم 😐 اینشکلی ام  فک کن جادوی سیاه رو با یهودی نباید بکنی  رفتن و ...

این بازشدن خیلی بالا بوده حتما

کی اینکارو کرده اعتقاد داری ب این چیزا؟؟

اعتقاد نداشتم 

ولی شوهرم اونقدر دوسم داشت 

که الان فقط به گریه میندازه میخنده 

تازگی ها میگفتم کاش خودم رو بکشم 

همش خواب های بد 

با اون بالش ها 

بعد بالش ها رو گذاشته بودم اونور 

تازه رو خریدم 

(برا تنوع)

همش تموم شد

2051
اعتقاد نداشتم  ولی شوهرم اونقدر دوسم داشت  که الان فقط به گریه میندازه میخنده  تاز ...

خدالعنت کنه کسی که عمدا آشیانه کسی رو جهنم میکنه

امیدوارم نتیجه عمل کثیفشون دامن خودشونو بگیره

ایتالیایی به ایرانیه میگه:ونیز بی نظیره فکر کن یه شهر کلا رو آبه......ایرانیه میگه:باید ایران و ببینی تو فکرشو کن یه کشور کلا رو هواست😄😄
به خدا از وقتی پیدا کردم 😐 اینشکلی ام  فک کن جادوی سیاه رو با یهودی نباید بکنی  رفتن و ...

خوب نزدیکان خودت یا همسرت بودن دیگه یه درجه غریبه تر  که تو خونه شما به لحافت دسترسی نداره 

کمی صبور باش شاید تقدیری از سوی خدا به سمت تو رانده شود که از تمام آرزوهایت زیباتر باشد 😊
1718