2733
2734
عنوان

کسایی ک تو تاپیک هم جنس گرایی منکر وجود خدا بودن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 1647 بازدید | 78 پست
کامنت بنده رو متوجه نشدید  حرف منم نیست حدیث امام صادق هست

شاید متوجه نشدم ولی خوب من کلا حرفی برپایه علم نباشه رو نمیپذیرم 😊

از تمام دشواری‌هایی که آدم باید با آن روبرو شود، هیچ چیز به اندازه‌ی عمل ساده‌ی انتظار کشیدن، مجازات کننده نیست...
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

نه منظورشون اینه که بعضیا ادعای آتئیست بودن دارن اما باور قلبیشون این نیست، و تو موقعیت بحرانی دوبار ...

اوکی بله شاید اینجور باشه بهرحال انسان ها با پیشینه عقیدتی بزرگ میشن ک همیشه با اونهاست

از تمام دشواری‌هایی که آدم باید با آن روبرو شود، هیچ چیز به اندازه‌ی عمل ساده‌ی انتظار کشیدن، مجازات کننده نیست...

اگه دوست داشته باشی خدایی باشه پس هست . 

در غیر این صورت نیست .

وجود خدا قابل اثبات نیست . اینو من نمیگم چون برای خدا ناباوران دلیل بسیاره .

برای خداباوران هم همینطور . 

شما هم سعی نکن چیزی رو که یک دانشمند نمیتونه اثبات کنه ثابت کنی . 

حتی اونی هم که مثل من شک داره و نمیدونه واقعیت چیه هم هیچ دلیلی نیست که بتونه وجود یا عدم وجودش رو ثابت کنه. 

برای لذت بردن از زندگی کافیست کمی احمق باشی!
2728

ای روزگار....خدایا آدمات...این ذره های کوچک ناچیزی که اصلا خلقتشون درمقابل اون همه کهکشان ناچیزه....نگاه کن وجود خودتو انکار میکنن....

خدایا حرفای خودتو که تو قرآنه باور نمیکنن...حرفای یه یارو خارجیو که بنده توئه قبول میکنن...باهمون عقلی که خودت بهشون دادی وجودتو رد میکنن  

ای دنیا....

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم
2740
اگه دوست داشته باشی خدایی باشه پس هست .  در غیر این صورت نیست . وجود خدا قابل اثبات نیست . ای ...

خدا بی نیازه و هیچ احتیاجی به قبول من و شما نداره .. من الان حرف بیشتر با یه کاربر دیگ چون تاپیک قفل شد نتونستم حرفمو بزنم 

دلایل اونایی ک خدارو باور ندارن چیع میتونی یه موردش بگی 

هر چیزی ک با عقلم بتونم درک کنمو اثبات شده باشه قبول دارم‌.

عقلت قبول میکنه یه مدرسه ناظم نداشته باشه مدیر نداشته باشه  بی نظم میشه 

ولی جهانی به این بزرگی خالق نداشته باشه بی نظم نمیشه نظم شب روز تابستون زمستون پاییز   دربرابر اون مدرسه هیچه ک حتی اونم بی مدیر شلوغ میشع 

چیزای ک عقلت پذیرفتع چیاس گل ؟

2706