2733
2739
عنوان

کسایی ک تو تاپیک هم جنس گرایی منکر وجود خدا بودن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 1645 بازدید | 78 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا بی نیازه و هیچ احتیاجی به قبول من و شما نداره .. من الان حرف بیشتر با یه کاربر دیگ چون تاپیک قفل ...

ی روز برو گروهشون با حرفاشون آشنا شو .

اونا میگن جهان از یک ذره پدید اومده . اما من سوالم از اونا این بود اون ذره از کجا اومده

برای لذت بردن از زندگی کافیست کمی احمق باشی!
خواهرم وجود خدا رو هر کس باید خودش حس کنه وگرنه با دلایل من و تو نمیشه وجودشو درک کرد  همه ی ا ...

ن نمیتونه قطعا 

اگه بتونه و دلیلش عقلی و علمی فطرتی  باشه  پس خدایی نیست اسلام= عقل و علم 

من بیشتر بحث ام با حقانیت قران بوده که هیچکی تاحالا نتونسته کتابی مثل قران بیاره 

چند مورد اوردن ولی تقلید از قران بوده یه جورایی  و اصلا قابل مقایسع با قران نبوده 

2728
ی روز برو گروهشون با حرفاشون آشنا شو . اونا میگن جهان از یک ذره پدید اومده . اما من سوالم از اونا ا ...

من واقعا به وجود خدا پی بردم ،  دیگ دلیلی نداره که برم تو اون گروه

عزیزم هرکی هر حرفی زد باور نکن ب عقلت رجوع کن 

سرچ کن معجزات علمی قران یه ده تا مورد و کلیپش نگا کن (بعد ببین ممکنه اون 1400سال پیش بدون هیچ امکاناتی و پیشرفت علمی تکنلوژی  به اینا رسیده باشن )

اخه اگ خود ب خود به وجود میاد پس چرا خود ب خود ی کوزه درست نمیشه تو اتاق من مثلا وسایلشم هست 

تو تو دلت تاحالا نشده یه وقتی مثلا خدایی نکرده نزدیک تصادف کنی ی روزنه امید بیاد تو دلت ؟

14مومنون واست واقعا معجزه نیست ک تو تاپیکم توضیح دادم چرا معجزه اس 

2738
من واقعا به وجود خدا پی بردم ،  دیگ دلیلی نداره که برم تو اون گروه عزیزم هرکی هر حرفی زد باور ...

من وجود خدارو فقط جایی که میگن عادله رد میکنم . اگر ما آفریده هاش هستیم چرا عدالتی برامون نزاشته .‌ من از رنج کودکان از رنج انسانهای دیگه رنج میکشم و گله میکنم . اگر هم بخوام فکر کنم که این جهان رو قوانین خودش میچرخه و انسان ها اون رو ادامه میدن پس چه نیازی به خدا . 

قرآن کتاب من نیست . دین رو ابزاری برای به بند کشیدن انسانها میدونم .‌ ادیان در آموزش انسانیت بسیار به خطا رفتند .

برای لذت بردن از زندگی کافیست کمی احمق باشی!
دلایل محکم تری بیار

دیگ ببخشید دیگ میخوای به درگاه خدا تضرع کنم خدا بیاد خونتون  😂😂😂 

موسی اشم خدارو ندید البته منظور به چشم ک خدا جسم نداره ک بشه دیدش ولی با نگاه به جهان گاهی با نگاه به دل میشه جور دیگه ای دیدش

بعدشم شما مختاری 

اگ واقعا راز رویش پوست ک الان کشف شده از نظر علمی ک اگ سوختگی تا یه لایع ای بره حس سوختگی خیلی کم میشه 

وبه همین دلیل خدا میگ پوست دیگه ای براشون مبدل میکنیم ک عذاب سوختن بچشند و دلایل دیگه ای ک  تو تاپیک گفتم وهر عقل سلیمی قبولش میکنه من داگه سخنی باشما ندارم 

من کسی زور نمیکنم ک بره خدارو بپرسته ن منفعتی برای من داره ن خدا نیازی داره بیشتر بحث باون خانم بود ک نتونستم جوابش ارسال کنم 

تو متن اصلی تاپیکتون که یه سری مسائل رو بیان کردید که با علم اون دوره منافاتی نداره

خب ادمای اون دوره هم باید خدارو میپرستیدن دیگ اونا ادم نبودن ؟!  

دیگ شاید هزارسال دیگ علم پیشرفت کنه ب ی چیزای دیگ ام برسه  

بعد کدوم مسائل ؟

خب ادمای اون دوره هم باید خدارو میپرستیدن دیگ اونا ادم نبودن ؟!   دیگ شاید هزارسال دیگ علم پیش ...

ادمای اون دوره هم تو عالم خودشون فک میکردن دارن خدارو میپرستن و خب همین کار پیامبرارو سخت میکرد چون همه فکر میکردن پیامبرا کافر هستن و میخان   خداشونو ازشون بگیرن