2737
2734

ایا امکان داره چیزی خود به خود به وجود بیاد 

شما چند تا قطعه هواپیمای اسباب بازی بنداز تو یه کیسه خود به خود بهم میچسبه هواپیما درست بشه 

فک کنید تو یه کشتی اید تنها در حال غرق شدن یه روزنه امیدی میاد تو لحظه ای ک دیگ از هیچکی کار بر نمیاد اون خداست 

بچ به پستان مادر گرایش داره ،چرا ؟چون شیر مادر گرسنگیش رفع میکنه 

ادم به اب گرایش داره ،چرا؟چون تشنگیش رفع میکنه 

پس هر گرایشی ک هست  برحسب نیاز و رفع نیازه 

وخدا هم میگ ک شما حتی یه پشه هم نمی تونید خلق کنید همون پشه هم خلقت شگفت انگیزی داره 

وهیچکی ام نتونسته و نمیتونه 

یکی فقط گاو شبیه سازی شده ساخته ک اونم چیه از روی مخلوق خداست 

و هیچ کس هیچ کتابی نتونسته مثل قران بیارن 

افرادی کتاب اوردن ولی اصلا قابل مقایسه با قران نبوده و چ بسا تقلید از قران هم بوده 

النساء
إِنَّ الَّذِينَ كَفَرُوا بِآيَاتِنَا سَوْفَ نُصْلِيهِمْ نَارًا كُلَّمَا نَضِجَتْ جُلُودُهُم بَدَّلْنَاهُمْ جُلُودًا غَيْرَهَا لِيَذُوقُوا الْعَذَابَ إِنَّ اللَّهَ كَانَ عَزِيزًا حَكِيمًا
ﻳﻘﻴﻨﺎً ﻛﺴﺎﻧﻲ ﻛﻪ ﺑﻪ ﺁﻳﺎﺕ ﻣﺎ ﻛﺎﻓﺮ ﺷﺪﻧﺪ ﺑﻪ ﺯﻭﺩﻱ ﺁﻧﺎﻥ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺁﺗﺸﻲ [ ﺷﻜﻨﺠﻪ ﺁﻭﺭ ﻭ ﺳﻮﺯﺍﻥ ]ﺩﺭﺁﻭﺭﻳﻢ ، ﻫﺮﮔﺎﻩ ﭘﻮﺳﺘﺸﺎﻥ ﺑﺮﻳﺎﻥ ﺷﻮﺩ ، ﭘﻮﺳﺖ ﻫﺎﻱ ﺩﻳﮕﺮﻱ ﺟﺎﻳﮕﺰﻳﻦ ﺁﻥ ﻣﻰ  ﻛﻨﻴﻢ ﺗﺎ ﻋﺬﺍﺏ ﺭﺍ ﺑﭽﺸﻨﺪ ; ﻳﻘﻴﻨﺎً ﺧﺪﺍ ﺗﻮﺍﻧﺎﻱ ﺷﻜﺴﺖ ﻧﺎﭘﺬﻳﺮ ﻭ ﺣﻜﻴﻢ ﺍﺳﺖ .(٥٦)

قبلنا میگفتن چه کاریه خدا همونجوری بسوزونه ادم تا فیها خالدونش بسوزه دیگ 

ولی الان علم ثابت کرده ک اگ سوختی تا یه لایه بره درد یا همون حس سوختگی کم میشه 

واینه راز رویش دوباره پوست تو قران 

درضمن چرا گزارش می زنید ؟!هرچی مخالف نظرتون بود باید گزارش بزنید چرا نمیزارید جواب طرف بدیم 

احسنت

من به قربون هر ۱۲ جفت دنده های قفسه سینت که قلبتو نگه داشتن🖤میدونی من دارم تو اون لحظه که چشماتو قلبتو با انگشت نشونم دادی گفتی اینا مال تو باشن زندگی میگنم❤الهی هرچی از عمرم مونده خداازم بگیره نصیب تو بشه❤یادته بهت گفتم چشات مثله تیلست،یه تیله همون رنگی پیدا کردم اما حیف نمیتونم نشونت بدم❤۳ سال عمرم رفت ،خدا میدونه بقیه روزارو چجوری باید تحمل کنم❤کاش یروز بلند شم ببینم خواب بوده،دیگه نشناسمت❤ دلم میخاد زندگی کنم دوباره،قلبم درد میکنه❤خدایا من گذشتم تو ب بزرگیت یادشو از ذهنم ببر🖤من کاری از دستم بر نمیاد دیگ از کی کمک بخام ،خدا شاهده هر شب تا صب هردعا ک بلد بودم خوندم🖤دیگ کم اوردم🖤الهی من فدای قد و بالات بشم❤خوشبحال اونی ک تورو داره،چشم قشنگ من💔💋میشه اگ خاستی یه صلوات برام بفرستی❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

موضوعه تاپیکه چی بود  

تیکر بارداری نیست🦋:)                 یک ترنس       همجنس باز نیست !       دوجنسه نیست!   باعث انحراف نمیشه!       نشانه آخرالزمان نیست!                                                                    اون همونقدر برای این وضعیتش حق انتخاب داشت که تو برای مرد یا زن بودنت داشتی:)       

اعتقاد به وجود خالق و نیروی برتر از وجدانیات هست 

شما نه میتونی کسی رو قانع کنی نه عوضش کنی

ولی همین ادمها اگر خدای نکرده عزیزشون بیمار بشه و خدایی رو صدا نزنن میشه گفت واقعا اعتقاد بهش ندارند

😁

ماشاله تو نینی سایت به تنها چیزی که در موردش بحث و گفتگو نمیشه، بارداری و بچه داریه

اين روزها دارم با خيال ِ آمدنت تصوير مي بافم. تو حتما براي من يك طالع ِ شيرين از طعم ِ دوست داشتني عسل خواهي آورد.
ماشاله تو نینی سایت به تنها چیزی که در موردش بحث و گفتگو نمیشه، بارداری و بچه داریه

بحث نمیشه؟  😐

تیکر بارداری نیست🦋:)                 یک ترنس       همجنس باز نیست !       دوجنسه نیست!   باعث انحراف نمیشه!       نشانه آخرالزمان نیست!                                                                    اون همونقدر برای این وضعیتش حق انتخاب داشت که تو برای مرد یا زن بودنت داشتی:)       
2738
اعتقاد به وجود خالق و نیروی برتر از وجدانیات هست  شما نه میتونی کسی رو قانع کنی نه عوضش کنی و ...

تو وجود ادمه تو تنگنایی واقعی ک قرار بگیری اون روزنه امید میاد تو قلبت 

وجود خدا از جنبه های مختلف میتونه مورد بحث قرار بگیره علم و دین 

در علم ما پدیده هایی دارییم ک شرحش اینجا سخته نشون میده هر خالقی خالق داره با توجه ب نظریات جهان چندبعدی و باقی قضایا پس خدا هست ولی ن اونجور ک اغلب مردم باور دارند

از تمام دشواری‌هایی که آدم باید با آن روبرو شود، هیچ چیز به اندازه‌ی عمل ساده‌ی انتظار کشیدن، مجازات کننده نیست...
اعتقاد به وجود خالق و نیروی برتر از وجدانیات هست  شما نه میتونی کسی رو قانع کنی نه عوضش کنی و ...

آره منم همیشه میگم، اگر خدا رو با قلبت حس نکردی دیگه هیچ کسیم نمیتونه قانعت کنه که خدا هست!

چون کتابای زیادی که از اثبات و انکار خدا میگن و با خوندن هر کدومش پتانسیل تغییر ۱۸۰ درجه ای عقاید رو داریم، چون نویسنده ها میتونن قانعمون کنن اگر بخوان

حرف غلطه من ب خدا اعتقاد دارم ولی ن برای اینک در سختی صداش بزنم کلا اینکاری بیهودع و غیرعقلانیه ک بخواییم با صدا کردن خدا غیرممکن ممکن بشه

از تمام دشواری‌هایی که آدم باید با آن روبرو شود، هیچ چیز به اندازه‌ی عمل ساده‌ی انتظار کشیدن، مجازات کننده نیست...
حرف غلطه من ب خدا اعتقاد دارم ولی ن برای اینک در سختی صداش بزنم کلا اینکاری بیهودع و غیرعقلانیه ک بخ ...

نه منظورشون اینه که بعضیا ادعای آتئیست بودن دارن اما باور قلبیشون این نیست، و تو موقعیت بحرانی دوباره دست به دامان وجود خدا میشن

ببین من مقاله زیاد خوندم دراین مورد موجوداتی مثل مورچه چندین نوع گرایش دارن و انسانها هم میگن که احتمالا به مرور زمان گرایشاتشون تغییر کرده و البته که خدا اینجوری آفریده خودشم کمک کنه

بگو که از غم عشقت چگونه جان برهانم؟💔چگونه اینهمه غم رابه هرطرف بکشانم؟ 😔نه پای رفتن ازینجا نه طاقتی که بمانم 😭چگونه دست دلم را به دست تو برسانم....💔💔💔
2706