1874
2079

چه جالب دقیقا منم همین مشکل رو داشتم از طریق دکتر ساینا آنلاین با یه دکتر مطرحش کردم و راهنماییم کردند. برای من خیلی تجربه خوبی بود.

اینم سایت‌شون 

برا بقیه خوشگله

برا من چشم معمولی😆 خدا گفته بذارم  براش غصه نخوره و ببینه همه جارو

'There's milion reasons why I should give you up  ,but the heart wants what it wants  معنی♡میلیون ها دلیل هست ک من باید تورو بیخیال بشم،اما دل وقتی ی چیزی رو بخاد میخاد/:شماهم مثل من وقتی از یک چیزی خوشتون میاد دوسه باراسکرین شات میگیرین؟!(حتی آهنگی رو ک دوس دارمو دوسه باردانلود میکنم)!یا من دیوونم؟!🤕🤔  🔺استارترهایی ک پست هامو ن ریپ میزنین ن لایک لطفا قبلش بگین ک پست های من ب پشمتون نیس تا دیگ من از ی تاپیک دیگ بیرون نیام (بخاطر تاپیک شما)انصاف نیس با این گوشی هنگم و مغز فسفر سوزم برا شما تایپ کنم بعدم هیچی ب هیچی         ۱گ خوابتون نمیبره یعنی تو خواب یِ نفر دیگه اید!  ۲هرچی آیکیو بیشتری داشته باشین بیشتر خواب میبینین!۳آخرین کسی ک بهش فک کردین دلیل خوشحالی یا ناراحتیتونه!  آدم بی دلیل یِ آهنگو دوبار گوش نمیکنه،دوبار بِ چشمای هیچکس نگاه نمیکنه،بِ ی نفر دوبار فرصت نمیده،هیچ تکراری بی دلیل تبدیل ب تکرار نمیشه!/:💛😊
2077
2051
خوایم میاد میزارم و میرم خیلیم شاخ نیستم حالا😒

عسلیه؟😍

'There's milion reasons why I should give you up  ,but the heart wants what it wants  معنی♡میلیون ها دلیل هست ک من باید تورو بیخیال بشم،اما دل وقتی ی چیزی رو بخاد میخاد/:شماهم مثل من وقتی از یک چیزی خوشتون میاد دوسه باراسکرین شات میگیرین؟!(حتی آهنگی رو ک دوس دارمو دوسه باردانلود میکنم)!یا من دیوونم؟!🤕🤔  🔺استارترهایی ک پست هامو ن ریپ میزنین ن لایک لطفا قبلش بگین ک پست های من ب پشمتون نیس تا دیگ من از ی تاپیک دیگ بیرون نیام (بخاطر تاپیک شما)انصاف نیس با این گوشی هنگم و مغز فسفر سوزم برا شما تایپ کنم بعدم هیچی ب هیچی         ۱گ خوابتون نمیبره یعنی تو خواب یِ نفر دیگه اید!  ۲هرچی آیکیو بیشتری داشته باشین بیشتر خواب میبینین!۳آخرین کسی ک بهش فک کردین دلیل خوشحالی یا ناراحتیتونه!  آدم بی دلیل یِ آهنگو دوبار گوش نمیکنه،دوبار بِ چشمای هیچکس نگاه نمیکنه،بِ ی نفر دوبار فرصت نمیده،هیچ تکراری بی دلیل تبدیل ب تکرار نمیشه!/:💛😊
تو ۱۶ سالته😊

ازه🙂

فقط 46 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤واس برگشتن عرفانم میشه صلوات بفرستید...‌   عرفان عشقمه 🔴❤ آیدا هستم کاربری گرفتم لطفا ب اسم گیسو صدام نکنبد.   تیکر تولده.   
2081

قلبم 😍

آدمهایی که ما را رنج میدهند،خیلی اوقات رنج کشیده هایی هستند که از زخمهای خودشان نتوانستند عبور کنند... 🍃🍃دختری در من ساز امیدواری مینوازد...🍃گر نگهدار من آن است که من می‌دانم ..... شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد 🍃🍃یک بهبود یافته ی سرطان هستم 🎗️🤚
بفرسید منم میدم‌ولی خواهشا بدون افکت باشه ور ندارید درشت کنید رنگی کنید بدید

خواسته زیادیه😂

حتما امسال رای میدم،خیلی جاها از حقم گذشتم اما از این حقم ب هیچ وجه...خدایا به من و  هموطنام کمک کن از یه سوراخ برای بار سوم گزیده نشیم🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم🌹

@زندگی644      چشای این عروسکمونم خوشگله😁

و چشای ایشون😃 @ixanom_aqa_ali  ‍     

1718