1874
2106
عنوان

جین پاره 😑

115 بازدید | 14 پست

سلام 

من ی مشکلی دارم 

نزدیکای ۱۶-۱۷ سالمه و مامانم نمیزاره جین پاره بخرم 

همه دوستام جین پاره دارن البته این فقط دلیلم نیست 

ب نظرم واقعا تو استایل جذاب ب نظر میرسه 

نمی‌دونم چیکار کنم راضی شه 

فقط دوستان لطفا نگید چرا جین پاره و اینا من فقط اومدن ازتون راهکار بگیرم نه اینکه تفکرم اصلاح بشه 

چ گویم

•میبینمو کاری ندارم °°° میدونمو حرفی ندارم•               •Nikasha•    🦢                                                                  °خسته صدا°                🦄                                                       هرچی سعی کنی تو چشم نباشی بیشتر جذبت میشن....🐈‍⬛                                                                          تک مارالتم گل    💊                ●    مگ کلاغ میتونه ادا عقابو درار      ☠               دریا ب اون بزرگی ک با ی سگ نجس نمیش جونِ دل     جنگلی ک شیر نداشته باش کفتاراش میشن سلطاااان                   #Nice                     https://harfeto.timefriend.net/16325105988823

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2124

منم دوست دارم دخترم تن کنه ولی خانم های بالای ۲۵سال رو میبینم خوشم نمیاد..البته دخترم فعلا کوچیکه

همسرم و دخترای گلم بهترین هدیه ی خدا هستند😍😍خدایا  متشکرم..منم عضو گروه مانکن های ۱۴۰۰هستم...امیدوارم بتونم ب وزن هدفم برسم....وزن فعلی۶۸....وزن هدف۵۸
تنها چارش اینه یه معمولی بخر پاره کن بگو خوردم زمین الان گرونیه برای اینکه اسراف نشه بیخیال میشه

ن خب من ده تا جین دارم یکیش پاره شه میگه برو یکی دیگ بپوش 

اصن مشکلش اینطوری حل نمیشه 😂😂

ن خب من ده تا جین دارم یکیش پاره شه میگه برو یکی دیگ بپوش  اصن مشکلش اینطوری حل نمیشه 😂😂

ماشالا پشتکار بزرگوار از شما بیشتره ظاهرا🥴

نیازی نیست انسانها را امتحان کنید کمی  صبر کنید خودشان امتحانشان را پس میدهند 
2050

من سی سالمه یه دختر دارم یکی هم باردارم عاشق جین پارم البته طوری نباشه ک پاهام معلوم بشه.از این ریش ریشا.ولی شوهرم غر میزنه وقتی میپوشم.

برای سلامتی و عاقبت بخیری دخترای گلم یه صلوات مهمونم کنید.ممنونم
خدااااااااا از این مامانا لدفن 😂😂🙁

عزیزم...من ک تا حالا نپوشیدم....😉

مثلا پا بند تا حالا نزدم..ولی واسه دخترم گرفتم..نمیدونم کارم درسته یا نه..ولی یکارایی یه لباسایی تا یه زمانی آدم مایل انجام بده یا بپوشه بعد نه..مثل الان من...

همسرم و دخترای گلم بهترین هدیه ی خدا هستند😍😍خدایا  متشکرم..منم عضو گروه مانکن های ۱۴۰۰هستم...امیدوارم بتونم ب وزن هدفم برسم....وزن فعلی۶۸....وزن هدف۵۸