2737
2734
عنوان

اقدامی های جدید بیاین دور هم باشیم تاپیک های قدیمی خیلی شلوغه

| مشاهده متن کامل بحث + 25802 بازدید | 2427 پست
سلام به روي ماهت نازي جون خوشحالم كه انگشتت خوب شد خداروشكر  ايراد نداره مطمئنا حكمتي بوده م ...

وای لیام جان آزمایشم مثبت شد. باورت میشه ؟ خودم باورم نمیشه . آخه این ماه فقط دو بار در حد گرده افشانی رابطه داشتیم       

تورو خدا کلیییی دعام کنید که این بار همه چی نرمال و عالی پیش بره . دکترم گفت شنبه برم پیشش. خیلی زوده ولی چون سقط و کوتاژ داشتم گفتم شاید بخواد دارویی چیزی بده . خیلی هیجان داشتم بیام به شما خبر بده .از ته دلم این لحظه رو برا همه ی منتظرا  آرزومندم . خیییلی خیییلی التماس دعا   

وای لیام جان آزمایشم مثبت شد. باورت میشه ؟ خودم باورم نمیشه . آخه این ماه فقط دو بار در حد گرده افشا ...

ععزیزم به سلامتی و خوشی ان شاء الله

نگران نباش قرار نیست که یه اتفاق همیشه رخ بده

با انرژی و دید مثبت جلو برو ان شاء الله که کوچولوتو ۹ ماه دیگه به سلامتی در آغوش می گیری

امیدت و توکلت به خدا باشه فقط😘❤🙌🌷

مکث کن، نفس بکش، اگر باید گریه کنی اینکارو بکن، ولی هیچ وقت نا امید نشو و به راهت ادامه بده.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ععزیزم به سلامتی و خوشی ان شاء الله نگران نباش قرار نیست که یه اتفاق همیشه رخ بده با انرژی و دید م ...

فدات شم. مرررسی از انرژی خوبت دوستم . ان شاءاللههمینجوری باشه که میگی, تمام سعیم رو میکنم ولی چه کنم که استرس دست از سرم برنمیداره . شماها با فرشته هاتون خیییییلی دعام کنید .

2728
فدات شم. مرررسی از انرژی خوبت دوستم . ان شاءاللههمینجوری باشه که میگی, تمام سعیم رو میکنم ولی چه کنم ...

امیدت بخدا نگران نباش ما هم قابل باشیم دعاگوییم همیشه

الهی خدا به همه فرزند سالم و صالح عطا کنه🙌❤

مکث کن، نفس بکش، اگر باید گریه کنی اینکارو بکن، ولی هیچ وقت نا امید نشو و به راهت ادامه بده.
وای لیام جان آزمایشم مثبت شد. باورت میشه ؟ خودم باورم نمیشه . آخه این ماه فقط دو بار در حد گرده افشا ...

مبارک باشه عزیزم انشالله ک میمونه برات من دورو برم زیاد دیدم بعد سقط نینی دارشدن حتی دوقلو... 

رفتی دکتر حتمن خبر بده بهم ببینم دارو چی بهت میده.

اخه منم توی اول بهمن سقط داشتم البته با قرص و بدون کورتاژ. 

19هفته بودمو از 16هفتگی دخترم رشدش متوقف شده بودو نمیدونستم... 

این ماهم ماه اول اقداممه  14م وقت پریودمه. 

راستی ی پسر 4 سال و نیمه هم دارم

تنبلی تخمدانم دارم🙂😁

متفورمین فقط میخورم با دارو گیاهی 

خودم ب دکتر گفتم عجله ندارم فعلا نمیخام با قرص حامله شم. 

فقط 25 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پرستو رحمانزاده.تهران.کجایی اخه تو گمت کردم 

اینجا همدیگرو درک میکنیمو برا هم دعا میکنیم انشالله ک ز همگی زود نتیجه میگیریم🙂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
منم دقیقا حال تو رو دارم توی دلم یهو آتیش می گیره انگار انقدر بی طاقت شدم که حتی بیرون از خونه هم ف ...

وای ک گفتی از استرس... 

من از بعد سقطم قلب درد گرفتم این ماهم از بعد پریودم تپش قلب دارم همش نفس عمیق میکشم هیچیم نمیتونم ب کسی بگم ک واقعن چمه... 

شوهرم کلا از بچه داشتن بخاطر مخارجش خوشش نمیاد. 

پسرمو بهش گفتم قرص اورژانسی خوردم. دخترمم فک میکرد 9ماهه دارم جلوگیری میخورم. ولی الان دیگ فهمیده و با بدبختی راضیش کردم اقدام کنیم هی بهش گفتم من یسال طول میکشه تا باردارشم و پسرمون تنهاس گناه داره و من حدااقل دوتا بچه رو میخام دیگ چیزی نگفت... 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مرسي ماهه مهربونم  الهي آمين مرسي از دعاهاي خوبت  همه رو دعا كردم و مي كنم  من هنو ...

وای داشتم پستاتونو میخوندم ک رسیدم ب بیبی چک مثبتت... بغضم گرفت واقعن خوشحالم برات عزیزم. انشاالله ک بسلامتی این دورانو طی کنی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امیدت بخدا نگران نباش ما هم قابل باشیم دعاگوییم همیشه الهی خدا به همه فرزند سالم و صالح عطا کنه🙌❤

ببخشید شما چی شد دختردارشدین بالاخره؟ 

منم خیلی دوس داشتم آرزوم داشتن ی دختر بود ک خدا بهم دادو ازم گرفتش... خیلی ضربه بدی بود شاید خدامیخاس بهم تلنگر بزنه ک هرچی اون بخاد میشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مبارک باشه عزیزم انشالله ک میمونه برات من دورو برم زیاد دیدم بعد سقط نینی دارشدن حتی دوقلو...  ...

عزیزم امروز دارم میرم دکتر . خیییلی زوده به نظرم فقط ساک رو ببینه اونم با سونوی واژینال . خیییلی استرس دارم . خیییلی دعام کن . برای شما هم ان شاءالله همونی بشه که میخوای . همین ماه بیای خبر بارداریت رو بدی بهمون   

عزیزم امروز دارم میرم دکتر . خیییلی زوده به نظرم فقط ساک رو ببینه اونم با سونوی واژینال . خیییلی است ...

انشاالله ک قلب کوچیکش میزنه و میمونه برات. خب اگه لازم نیس الان سونو نشو تا 7 هفته با خیال راحت سونو شکمی برو

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انشاالله ک قلب کوچیکش میزنه و میمونه برات. خب اگه لازم نیس الان سونو نشو تا 7 هفته با خیال راحت سونو ...

فدات شم . ان شاءالله . آخه گفتم زودتر برم شاید چون سقط داشتم بخواد دارویی چیزی بده ولی میدونم اگه برم حتما سونوی واژینال میکنه 

2706