2733
2734
عنوان

اقدامی های جدید بیاین دور هم باشیم تاپیک های قدیمی خیلی شلوغه

| مشاهده متن کامل بحث + 25802 بازدید | 2427 پست
سلام دوستان ۴ روز مونده ب پری بی بی زدم بنظرتون مثبته یعنی؟ آخه این ماه ۱۱ پری رفتم سونو فولیکول ند ...

اگه داروي خاصي مصرف نكردي حتما  بارداري يه تست خون هم بده مباااااركه عزيزم 

جواب تست خون گرفتي بهمون بگو حتما

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دیشب با چناااان دلدردی از خواب پریدم ک فک کردم پریود شدم یه هفته مونده ب موعدم خیلی دل درد داشتم ...

انشالله بارداري چند روز ديگه صبر كن بعد تست بزن 

اگه داروي خاصي مصرف نكردي حتما  بارداري يه تست خون هم بده مباااااركه عزيزم  جواب تست ...

خدا از دهنت بشنوه عزیزم

فردا میرم آزمایش

دارو هم فولیک اسید خوردم

وقتی فکر میکردم خدا باهام نیس، با این معجزه قشنگش بهم نشون داد بهم خیلی نزدیک😍....مرسی خداجونم😚پسرم دنیامه🤩🥰خدا جونم دوباره بعد ۳ سال معجزشو بهم نشون داد🤩دوتا فرشته شدن معجزه های زندگیم🤩
2728

سلام بچه ها من امروز رفتم آزمایش دادم بتا ۲۱۸ بود

ایشالا قسمت همه منتظرا

وقتی فکر میکردم خدا باهام نیس، با این معجزه قشنگش بهم نشون داد بهم خیلی نزدیک😍....مرسی خداجونم😚پسرم دنیامه🤩🥰خدا جونم دوباره بعد ۳ سال معجزشو بهم نشون داد🤩دوتا فرشته شدن معجزه های زندگیم🤩
سلام عزیزم . چقدر عاااالی مبارکت باشه گلم . ان شاءالله به سلامتی بغلش کنی    

مرسی گلم فدات

2738

سلام بچه ها من امروز که موعدم بود آزمایش دادم منفی شد، میتونم دیگه گرمی جات بخورم که پریود شم؟ دیگه که بعدش قرار نیست مثبت شه درسته؟ آخه عجله دارم که زود تر برم عکس رنگی بگیرم.

در جستجوی آنچه برایم مقدر نکرده‌ ای خسته ‌ام مکن...
سلام بچه ها من امروز که موعدم بود آزمایش دادم منفی شد، میتونم دیگه گرمی جات بخورم که پریود شم؟ دیگه ...

تجربه ماهه جون سر بارداري اولشون تو گروه هست پس اصلا عجله نكن و توكل كن به خدا

هر چي آرومتر باشي خيلي به نفعته عزيزم

تجربه ماهه جون سر بارداري اولشون تو گروه هست پس اصلا عجله نكن و توكل كن به خدا هر چي آرومتر باشي خي ...

سلام عزیزم من قبلا تمام صفحات رو خوندم اما یادم نیست چی شده بوده؟🤔

@ماههkuchak    

ماهه جانم ممکنه بگی چی شده؟ راستش من میخوام برم تهران برا عکس رنگی برا همین عجله دارم زودتر پریود شم که یکباره برا کار دانشگاهم میرم عکس رنگی هم بگیرم آخه هفته دیگه باید تهران باشم برا همین عجله دارم و امروز رفتم تست دادم.

سلام بچه ها من امروز رفتم آزمایش دادم بتا ۲۱۸ بود ایشالا قسمت همه منتظرا

خیلی مبارکه عزیزم یادمه ماه پیش لعنت نامه برا بی بی چک نوشتی من هم این ماه همین کار رو می‌کنم

سلام عزیزم من قبلا تمام صفحات رو خوندم اما یادم نیست چی شده بوده؟🤔 @ماههkuchak   &nbs ...

سلام عزیزم

وقتی پسرم باردار بودم ۲۸ روز از تاریخ پریودم گذشته بود که جوابم مثبت شدعلائم داشتم ولی بی بی چک و آزمایش منفی میشد بار سوم که آز دادم مثبت شد 

امیدوارم تونسته باشم کمکی بکنم

مکث کن، نفس بکش، اگر باید گریه کنی اینکارو بکن، ولی هیچ وقت نا امید نشو و به راهت ادامه بده.
2706