2733
2734
عنوان

تحمل بچه داریم دیگه تموم شده

| مشاهده متن کامل بحث + 561 بازدید | 37 پست

منم دوتا بچه ۶ و ۳ ساله دارم دیروز بهداشت بودم برا واکسن ۶ سالگی دخترم رفته بودم.خانومه ک واکسن میزنه بهم گفت این دوتا دخترو داری پسرم بیار من گفتم وای نه اصلا دیکه نمیکشم تو شهر غریب دست تنها تازه کم کم دارم جون میگیرم گفت خونه داری جات بودم ده تاهم میاوردم..‌.۳۴ سالمم هست اصلا خستم یکی دیگه بیارم.فوق لیسانسم دارم اصلا وقت نشد حتی برا استخدامیا بخونم

گلم عوضش کلی اجر می بری منم یه پسر ۸ ماهه شیطون دارم که در شبانه روز سر جمع ۴ ۵ ساعت به زور می‌خوابه اونم تیکه تیکه بعد زایمان حسرت ۲ ساعت خواب پشت سر هم مونده تو دلم تازه تو بارداری هم خواب نداشتم به دلایل دیگه ای😁

قشنگ درکت میکنم 

الان بخاطر عمل حتما خیلی درد داری سختیاش چندین برابره

ان شاءالله خدا کمکت کنه عزیزم فقط از خودش کمک بخواه وقتی کمک دیگه ای نداره

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار 👉 بپیوندید.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
راه میرن و کنجکاوی

برا من راحت تر شد. پسرم از اول بچه‌ی محتاطی بود. اصلا اهل خطر کردن نبود. ضمنا همین که دیگه مجبور نیستی تمام مدت بغلش کنی خودش یه کمک بزرگه. پسرم اصلا اهل تلویزیون دیدن نبود. الان که 3 سال و 7 ماهشه گاهی وقتا پای شبکه پویا میشینه. اینم خیلی کمک کنندست. بچه های اطرافم خیلی زودتر نشستن پای تلویزیون. ولی در کل همین که بچه سال اولشو رد کنه و وابستگیش از نظر جسمی به مادر کمتر بشه راحت تر میشه. البته خب هر بچه ای یه جوره. 

چه اجری؟😐 خودش انتخاب کرده بچه دار بشه

عزیزم بچه دار شدن هر لحظه ش اجره از لحظه ای که زن باردار میشه تا هر بار شیر دادن و هر بار شب بیداری و...

میتونی یه سرچی بکنی احادیثش رو ببینی اگه اعتقاد داری

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار 👉 بپیوندید.
2740