2733
2739
عنوان

تحمل بچه داریم دیگه تموم شده

561 بازدید | 37 پست

بچم ۷ ماهشه دو هفته پیش عمل داشتم هنوز نتونستم عین آدم استراحت کنم

خستم نمیکشم

احساس میکنم دیگه تحمل بچه داری ندارم توانم نمیکشه هی بلندش کنم

شدید خستم و فقط میخوام بخوابم

از شدت عصبانیت همش دارم میخورم پر خوری عصبی گرفتم

کی اوضاع درست میشه؟چیکار کنم درست شه؟

مادر شدن همینه دیگه

به شما ربطی نداره من کی ازدواج میکنم🙄به شما ربطی نداره من کی بچه دار میشم🙄به شما ربطی نداره جنسیت بچه من چیه🙄به شما ربطی نداره من‌دلم دختر میخواد یا پسر🙄به شما ربطی نداره من بچه دوم میارم یا نه🙄به شما ربطی نداره اسم بچه ی من خوبه یا بد🙄به شما ربطی نداره چرا طلاق گرفتم🙄به شما ربطی نداره من چی میپوشم🙄 اینه توالت مردم نباشید! اگه چاق شدن،لاغر شدن،پیر شدن یا هر چی شاید باورتون نشه ولی توالتشون اینه‌ داره و لازم نیست شما جیزی بگی😏توی تاپیک هام تجربه شخصی خودم از کنترول تنبلی تخمدان رو نوشتم.کاش ما ایرانیا یاد بگیریم خونه زن حامله و زنی که بچه تا ۳ سال داره نریم🙄ما زنا باید یاد بگیریم خیانت به ذات ادم برمیگرده نه رفت امد با سایر خانم ها😑اینجا ۹۰ درصد زنا توهم دارن که همه عالم و ادم دنبال شوهراشونن😏مال خودت تحفه😐.یک زن مدرن و موفق در این دوران  چندین نقش‌داره:۱.زن بودن ۲.فرزند بودن  ۳.همسر بودن ۴.مادر بودن  ۵.شاغل بودن  ۶.محصل بودن... وقتی میام نی نی سایت میبینم زنان مملکتم هیچ تغییری نسبت به دهه های ۲۰‌و ۳۰ نکردن!!! با همون طرز فکر ،با همون رفتار،‌با همون برخورد،با همون عقل،با همون‌عادات،با همون خرافات.،همون ‌خود کم‌بینی، همون وسیله برای مردان،همون زنان علیه زنان......فقط یه برچسپ فوق لیسانس خوردن و لباساشون عوض ‌شده..تو نی نی سایت اگه عروس مظلومی نباشی یعنی دریده ای..اخه اینجا همه عادت کردن برده باشن‌،،پس‌ فقط ‌برده های‌ سربزیر تایید میشن...تاپیک‌های جنسی مخصوصن اونایی که رخت و خواب پهن میکنن فورن گزارش میزنم چون اینجا سایت پ..نیست ،ما هم ماما تشخیص بکارت نیستیم...بچه ببینم‌تو سایت گزارش‌ میزنم..چون جاش اینجا نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیشکیو نداری بیاد کمکت؟

لطفا کتاب‌ِ خوبِ‌ غیرِ زرد معرفی‌ کنید#عاشق_کتاب علاقمند ب رمان‌های روانشناسی طور هستم کتاب‌هایی ک آشنا هستم کوری_دختری از جنس خاک_کیمیاگر_جز از کل_کتاب دزد_بلندی های بادگیر_دختریکه ماه را نوشید_ما تمامش میکنیم_خطاب به عشق
2731
2740

کمک بگیر از مادرت یا خانواده همسرت ببر چندساعت بزار پیش اونا بیا خونت اساراحتدکن با شوهرت وقت بگذرون 

تو یه مادر خوبی هستی فقط خسته شدی 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر

خب سخته. بگو خواهرت، مادرت، مادرشوهرت نوبت بذارن روزی چند ساعت بیان پیشت کارات انجام بدن. اشپزی کنن

یا پاره وقت پرستار بگیر 

اگر خودت عصبی و بی انرژی باشه رو بچه و شوهر و زندگیت اثر منفی میذاره، اول فکر خودت باش

یکم از همسر کمک بگیر.

مگه بارداریت ناخواسته بود؟ یعنی میخوام بگم اگه با تصمیم خودتون بچه آوردید همیشه به این فکر کن که اون بچه به زور که نیومده.بالاخره خودت یه حرکتی زدی.

در قبالش مسئولی.

همسرم همیشه میگه بچه کوچیک بی پناهه.حتی اگه سه سالش باشه و حرف بزنه و سرتق بازی دربیاره بازم بچه ست هنوز خیییلی کوچولوهه.

تنها چیزی که از پدربزرگم به یادگار مونده همین شعره... فهم ادراکِ کمالات ای پسر پولست پول/ پرده پوش عیب اسرار بشر پولست پول / هرکسی بی پول گردد بی کَسَش خوانند خلق / پس برادر یا رفق حتی پدر ،پولست پوووول...  
2706