2752
2734
شوخی نمیکنه گوارشش مشکل داره خیلی خوشتون اومد اینم داشته باش که کلی آروغ میزنه انگشتشم لای دندوناشه ...

ای خدا همه مشکلاتو که یجا داره فقط خوبیش اینه که دکتره  فکر کردم الکی برا شوخی و سر صحبت باز کردن گوز میزنه خیلی ببخشی ولی تحملش سخته مگه نه😕😕😕گوز و اروغ و دست دماغی  

خدای من شکرت🌷انرژیِ مثبت یعنی امیدوار باش ، یعنی دعا کن ، یعنی بخند ، یعنی به چیزهای خوب فکر کن ، به روزهای خوب فکر میکنم ، میخندم ، و با دلی سرشار از امید ؛ برایِ آرزوهام دعا میکنم و بلند میشم ، چرا که میدونم هیچ دعایی ، بدونِ تلاشِ منمستجاب نخواهد شد ☺️✌️  
خواهش .خداروشکر که خندیدید چون من دوشب پیش بعد ۱۰ هفته بچمو سقط کردم وخیلی ناراحتم

الهی خدا بزودی بهت یه نی نی ناز و سالم بده عزیز دلم  خوشبخت باشی🌷🌷🌷

خدای من شکرت🌷انرژیِ مثبت یعنی امیدوار باش ، یعنی دعا کن ، یعنی بخند ، یعنی به چیزهای خوب فکر کن ، به روزهای خوب فکر میکنم ، میخندم ، و با دلی سرشار از امید ؛ برایِ آرزوهام دعا میکنم و بلند میشم ، چرا که میدونم هیچ دعایی ، بدونِ تلاشِ منمستجاب نخواهد شد ☺️✌️  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ای خدا همه مشکلاتو که یجا داره فقط خوبیش اینه که دکتره  فکر کردم الکی برا شوخی و سر صحبت باز کر ...

من خودمم دکترا دارم پس برامن هم سطح محسوب میشه.سخت نیس تهوع آوره

خواهش .خداروشکر که خندیدید چون من دوشب پیش بعد ۱۰ هفته بچمو سقط کردم وخیلی ناراحتم

😢😢😟😟

منم 22 روز پیش کورتاژ کردم و ده هفته بودم 

میفهممت غم بزرگیه هیچکی هم درک نمیکنه تا تجربشو نداشته باشه

مادر شوهر احمق منم وقتی سقط کردم گفته بود خودش قرص خورده کشته بچشو الکی میگه ضربان نداشته 😞😞😞 من که سپردمش به خدا و جلوی همه گفتم حلالش نمیکنم و باید عذابشو بعد مرگش ببینم

خیلی افسرده شدم بعد کورتاژ

انشاالله زودتر خوب بشی

یک روز رسد غمی به اندازه‌ی کوه  یک روز رسد نشاط اندازه‌ی دشت  افسانه‌ی زندگی همین است عزیز  در سایه‌ی کوه باید از دشت گذشت!  "مجتبی کاشانی"
شوخی نمیکنه گوارشش مشکل داره خیلی خوشتون اومد اینم داشته باش که کلی آروغ میزنه انگشتشم لای دندوناشه ...

ای وای جدا شو 

دعا کنید،شاید بزرگترین آرزوی شما ، کوچکترین معجزه خدا باشه ،الهی همیشه دلتون شاد باشه بدون عذاب وجدان وغم وحسرت زندگی کنین الهی مریضا شفا پیدا کنن خانومای منتظر همین روزا حاجت روا بشن کلی اتفاقای خوب براتون بیوفته 
من خودمم دکترا دارم پس برامن هم سطح محسوب میشه.سخت نیس تهوع آوره

آره حق داری عزیزم همشون به کنار خیانت و زن بازی که تحملش خیلی سخته  الهی از الان به بعد زندگی قشنگتری داشته باشی  برا مشکل گوارش که میتونه بره دکتر یه خورده وضعش بهتر شه که

😢😢😟😟 منم 22 روز پیش کورتاژ کردم و ده هفته بودم  میفهممت غم بزرگیه هیچکی هم درک نمیکنه تا ...

من آبانم سقط کردم الاتم  قلب متم تشکیل تمیشه.میدونی دلیل تشکل نشدن قلب چیه؟من سری بعد پریود شدم میرم دکتر آزمایش بدم

عالی بود. شاید نوع گفتن خودم باعث میشه از حرف زدن منطقی فراری باشه

اون لینک پایینو کپی کنید داخل ایتا 

حتما پستاشو بخونید واقعا عالین 

به من که خیلی کمک کرد

تیکر به وقت کنکور ۱۴۰۱❤دعا کنید شاید بزرگترین دعای شما کوچکترین معجزه خدا باشه💖☺
اسی نذار اینجور بگذره، من کاملا درکت میکنم، مسیله ها وقتی حل نشه کم کم جمع میشه و رودلت سنگینی میکنه ...

آره الان خیلی سنگین شده

شما فکر کن مسایل حل نشده 7 سال پیش هنوز مونده،

با هر زبونی بگید من گفتم.

اصلا دلجویی نمیکنه.

یه کوچولو بی شعوره.

آره حق داری عزیزم همشون به کنار خیانت و زن بازی که تحملش خیلی سخته  الهی از الان به بعد زندگی ق ...

دکتر میره اونه .برا اینکه دست لای دندون نکه که آدم دکتر نمیره برا دست تویه دماغ که دکتر نمیرن بخدا بدبختی زیاده کاش اینا بو