2737
2739
صبح زود بود. داشت میرفت سرکار

خوب بهش پیام بده بگو 

یا بگو باید حرفامو بشنوی 

خودت کوتاهی میکنی وقتی قهر هستید که بدترش اینه که قهر میمونید ولی حداقل دلت سبک میشه 

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمی خوام درموردش بگم. چون حالمو بدتر میکنه. مسایل خانوادگی کم اهمیت.

همینکه گفتین کم اهمیت، خب شاید واسه اون حتی کم اهمیت تر هم محسوب میشده واسه همین پیگیریش نمیکرده...اصلا منظورم این نیست که شما نباید ناراحت میشدی، منظورم اینه که شاید دلیلش این باشه

2731

بدبختی ما خانوما اینه که حرف زدن سختمونه ود لمون میخواد خودشون بفهمن چمونه تازه وقتیم به سختی میگیم چی تو دلمونه کلی تعجب میکنن ازکاه کوه ساختی، فراموش نمیشه کرد ولی زیاد فکرنکن بدتر حال آدم بد میشه مخصوصا تودعوا

خیلییییی.خنده من از گریه غم انگیزترم

وای عزیزم  کسی که از این شوخیا میکنه دلش میاد اذیت کنه به گوزوها نمیاد بد باشن آخه😂

خدای من شکرت🌷انرژیِ مثبت یعنی امیدوار باش ، یعنی دعا کن ، یعنی بخند ، یعنی به چیزهای خوب فکر کن ، به روزهای خوب فکر میکنم ، میخندم ، و با دلی سرشار از امید ؛ برایِ آرزوهام دعا میکنم و بلند میشم ، چرا که میدونم هیچ دعایی ، بدونِ تلاشِ منمستجاب نخواهد شد ☺️✌️  
اینو بگم ماله تو بعد ۷ سال گل خریده ماله من بهغیر صدایه گوزش نه گل دیدم نه چیزی.منم ۷ سال عروسی کردم

ببخشید دلت پره منم از دیشب اشکم بند نیومده ولی خندیدم به این حرفت 

ممنون که خندوندی منو 🌹

بازم شرمنده

یک روز رسد غمی به اندازه‌ی کوه  یک روز رسد نشاط اندازه‌ی دشت  افسانه‌ی زندگی همین است عزیز  در سایه‌ی کوه باید از دشت گذشت!  "مجتبی کاشانی"
ایشون باید بیاد زیرلفظی بده از زبونت بکشه ک چته؟! ب بلوغ برسید بعد ازدواج کنید خب 

حرفتون درسته 

اما بعد از دعوا و بحث باید یه صحبتی بشه دلخوریا رفع بشه

همینطوری دوباره بدون رفع دلخوری که نمیشه 

به فرض اینکه من آشتی کنم بعد بخوام مثلا بگم چرا اینطوری کردی خوب نظر منم درنظر میگرفتی دوباره دعوا شروع میشه

نمیگه که راست میگی اشتباه از من بود. یعنی مشکل ما حل نشده میمونه

2740
وای عزیزم  کسی که از این شوخیا میکنه دلش میاد اذیت کنه به گوزوها نمیاد بد باشن آخه😂

شوخی نمیکنه گوارشش مشکل داره خیلی خوشتون اومد اینم داشته باش که کلی آروغ میزنه انگشتشم لای دندوناشه و تا من نباشم دستش تویه دماغشه.حالا عالی ترش اینه کلیم زن باز هس وبعد ازدواج دیدم کلی زن وصیغه داره ودکتر هم هستش در ضمن اینو گفتم که فک نکنی حالیش نیس

اسی نذار اینجور بگذره، من کاملا درکت میکنم، مسیله ها وقتی حل نشه کم کم جمع میشه و رودلت سنگینی میکنه، به شوهرت بگو بیاد حرف بزنه، توهم باهاش حرف بزن، بهش بگو چقد نیاز داری که ازت دلجویی بشه باهات صحبت بشه نه اینکه با ی شاخه گل سروته همه چی هم بیاد

ما هم اولا همینطور بودیم، ولی الان راجع بهمه چی حرف میزنیم،نمیذاریم چیزی مبهم باشه واسمون

اگر انسانی، انسانی را بخاطر گناهی سرزنش کند، نمیرد تا خود به آن گناه دچار شود...
ببخشید دلت پره منم از دیشب اشکم بند نیومده ولی خندیدم به این حرفت  ممنون که خندوندی منو 🌹 با ...

خواهش .خداروشکر که خندیدید چون من دوشب پیش بعد ۱۰ هفته بچمو سقط کردم وخیلی ناراحتم

عزیزم زندگی رو سخت میگیری هروقت پیشقدم میشه پسش نزن و بعدش زمان بده  مثلا بگو نیاز دارم‌ ده ...

حرفتون درسته

ولی این اهل حرف زدن منطقی نیست.

همیشه از حرف زدن طفره میره

چون اگر درست بشینه گوش کنه اونوقت مجبوره عمل کنه و

نمیخواد که این بشه

ادمای بزرگ قهر نمیکنن حرف میزنن!

شما قهر میکنی عادی شدی!من خودم عمرا نمیرم به کسیکه باهام قهر کرده بگم چرا  و چی شده و...عمرا هم پیش قدم نمیشم واسه اشتی، اصلا واسه هیچی.

وقتی اومد گل اورد بهش میگفتی از دلم درنمیاد اینجوذی.بعدم رو هم تلمبار شده مرد جماعت اعصابش نمیکشه بیاد تک تکشو از دل دربیاره.یا ببخش و ازاین به بعد حواستو جمع خودت کن یا فقط خودت عذاب میکشی مثه تمام این 7سال!

من همین یه دونه ام!

تو که میری آشتی میکنی بعدش هم با آرامش بگو از این حرفت  دلخور شدم 

سلام روزگار .. چه میکنی با نامردی مردمان ...من هم ... اگر بگذارند ... دارم خرده های دلم را ... چسب میزنم . راستی این دل ... دل می شود ؟
2706