2703
2553

از روز اول زندگی که با دلخوری شروع شد تا الان که 7 سال گذشته 

هیچوقت قهرمو درنیاورد. هیچوقت نگفت چته آخه. خودم برای اینکه قهر نباشیم تا میومد شوخی میکرد آشتی میکردم. گاهی هم خودم با اینکه مقصر خودش بود با هاش حرف میزدم که آشتی کنه. باور کنید تمام دلخوریها تو دلم مونده

آخه هیچوقت از دلم در نیاورده. نیومده بگه چته چی شده چرا ناراحتی ازمن؟

اشتباه از خودمم بوده که همیشه زود بخشیدمش و قهرم باعث تغییر رفتار نشده.

الان نزدیک 3 هفته هست باهاش قهر کردم.  4 روز پیش برام گل گرفت و اومد گفت ببخشید و روبوسی کرد باهام. ولی من نتونستم باهاش آشتی کنم. چون دلخورم ازش. چون بازم نیامد بگه چته؟

چرا چون به نفعش نیس. اگر بگه چته؟ یعنی باشه از این ببعد تکرار نمیکنم. و نمیخواد اینو بگه. 

منم خیلی خیلی دلخورم. 

شوهرای شما چطوری هستن؟  

مردا همینن عادیه .قهر مال بچه ها ست من یکی باهام قهر کنه محلش نمیدم 

دعا کنید،شاید بزرگترین آرزوی شما ، کوچکترین معجزه خدا باشه ،الهی همیشه دلتون شاد باشه بدون عذاب وجدان وغم وحسرت زندگی کنین الهی مریضا شفا پیدا کنن خانومای منتظر همین روزا حاجت روا بشن کلی اتفاقای خوب براتون بیوفته 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

خوب وقتی واسه آشتی اومد زبون باز میکردی میگفتی این رفتارها آزارم میده 

🖤🖤چه تهران چه غزه قاتل یکیست #ایران تسلیت🖤🖤🔯 فرق تفکر صهیونیستی با آپارتاید:👤 آپارتاید سیاه‌پوستان را انسان می‌دانست ولی نژاد سفید خود را برتر از سیاهان قلمداد می‌کرد.🔯 صهیونیسم کل غیریهودیان را انسان نمی‌داند بلکه حیوانات ناطق و انسان‌نما می‌داند که خدا آنها را در کنار چهارپایان برای خدمت به یهودیان خلق کرده است.🐎 در کتاب تلمود کتاب شریعت صهیونیست‌ها نطفه غیر یهودیان مثل نطفه اسب است و خانه‌هایشان حکم طویله را دارد.👥در زمانی که پیامبری که منتظرشان هستند ظهور کند هر یهودی ۲۸۰۰ برده (حیوانات ناطق) خواهد داشت.
2714

تا حالا باهاش حرف زدی بهش گفتی دوست دارم اینجوری باشی وقتی ناراحتم ازم بپرسی برات توضیح بدم؟

منو لایک نکنید روم ریپ بزنید🥺😂                                                                             《اللهم صلی علی محمد و آل محمد》 5 تا صلوات برای اخرت خودتون بفرستید🙃💟                       

عزیزم زندگی رو سخت میگیری

هروقت پیشقدم میشه پسش نزن

و بعدش زمان بده 

مثلا بگو نیاز دارم‌ ده دقیقه به حرفام گوش بدی

وقت صحبت هم طولانی نباشه، و طوری بیان نکن که به دعوای مجدد منجر شه

گاهی وقتها بجای جر و بحث کردن فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچکی جا شده است !
2706