2733
2734
بچمو بیچاره کنم ؟

چی بگم والله هیچکس خبر زندگی کسی نداره .انگار همه چی ما زنا به اجبار شده .

دعا کنید،شاید بزرگترین آرزوی شما ، کوچکترین معجزه خدا باشه ،الهی همیشه دلتون شاد باشه بدون عذاب وجدان وغم وحسرت زندگی کنین الهی مریضا شفا پیدا کنن خانومای منتظر همین روزا حاجت روا بشن کلی اتفاقای خوب براتون بیوفته 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره الان خیلی سنگین شده شما فکر کن مسایل حل نشده 7 سال پیش هنوز مونده، با هر زبونی بگید من گفتم. ...

مردا غرور زیادی دارن دربرابر فهمیدن مقاومت دارن

اگر انسانی، انسانی را بخاطر گناهی سرزنش کند، نمیرد تا خود به آن گناه دچار شود...
2742
من آبانم سقط کردم الاتم  قلب متم تشکیل تمیشه.میدونی دلیل تشکل نشدن قلب چیه؟من سری بعد پریود شدم ...

توی خونه سقط کردی؟

اخه من کورتاژ شدم و هر چی با کورتاژ در اوردن فرستادن اسیب شناسی که علت سقط مشخص بشه شنبه باید برم جوابشو بگیرم

یک روز رسد غمی به اندازه‌ی کوه  یک روز رسد نشاط اندازه‌ی دشت  افسانه‌ی زندگی همین است عزیز  در سایه‌ی کوه باید از دشت گذشت!  "مجتبی کاشانی"
دکتر میره اونه .برا اینکه دست لای دندون نکه که آدم دکتر نمیره برا دست تویه دماغ که دکتر نمیرن بخدا ب ...

🤕😓اونوقت من ارزومه ازدواج کنم اگه همه انقد اذیت کنن که ادم نمیتونه تحمل کنه      ولی مگه چند سالشونه انقد بچگانه رفتار میکنن یه ادم محصل باید درکش بالا باشه حتی تا خونه ادم یوقتایی از این کارا بکنه هیچ ولی بشه عادت خیلی بده خدا صبرت بده

خدای من شکرت🌷انرژیِ مثبت یعنی امیدوار باش ، یعنی دعا کن ، یعنی بخند ، یعنی به چیزهای خوب فکر کن ، به روزهای خوب فکر میکنم ، میخندم ، و با دلی سرشار از امید ؛ برایِ آرزوهام دعا میکنم و بلند میشم ، چرا که میدونم هیچ دعایی ، بدونِ تلاشِ منمستجاب نخواهد شد ☺️✌️  
ادمای بزرگ قهر نمیکنن حرف میزنن! شما قهر میکنی عادی شدی!من خودم عمرا نمیرم به کسیکه باهام قهر کرده ...

بخدا میدونم

من خودم تحصیلکرده ام. 

میدونم که باید حرف بزنیم.

ولی این نمیخواد بشنوه. نمیخواد من حرف بزنم.

اخلاقش مثل مادرشه.مغرور، قلدر، لجوج

چی بگم

بخدا میدونم من خودم تحصیلکرده ام.  میدونم که باید حرف بزنیم. ولی این نمیخواد بشنوه. نمیخواد ...

خب وقتی میبینی از یه راه فایده نداره دنبال راه دیگه باش.وقتی میبینی حرف نمیزنه از دلتم درنمیاره پس دل خودتو بزرگ کن که برات کوچیک شه کارای بدش!

من همین یه دونه ام!
2740
خب وقتی میبینی از یه راه فایده نداره دنبال راه دیگه باش.وقتی میبینی حرف نمیزنه از دلتم درنمیاره پس د ...

چاره ای نیست واقعا

این نمیخواد حرف دل منو گوش کنه.

چه میشه کرد. همینه که بعد از 7 سال هنوز اقدام نکردیم برای بارداری.

نمیتونم با این بار سنگین بچه دار بشم

چاره ای نیست واقعا این نمیخواد حرف دل منو گوش کنه. چه میشه کرد. همینه که بعد از 7 سال هنوز اقدام ن ...

ازاین به بعدم خوب فک کن واسه اقدام.شما بعد 7سال هنوز ناراحتی.بچه بیاد فک نکنم بهتر بشه!

من همین یه دونه ام!
2706