2737
2734
عنوان

help ............دیر راه رفتن نی نی های شل شلی امروزی

| مشاهده متن کامل بحث + 69564 بازدید | 70 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
 پیش متخصص کودکان بردمش کلسیم داد ولی هنوزراه نمیره الان هجده ماهش دستشوبه مبل میگیره بره ولی ...

سلام عزیزم؛امیدوارم حالتون خوب باشه،پسر شما راه افتاد؟چون پسر منم تاخیر داره

سلام پسر من ۱۹ ماهشه ...کلا هم دیر نشست ۹ ماهگی و ۱ سالگی چهار دست و پا رفت و الان هنوز راه نمیره .۱ ...

سلام عزیزم دختر منم شبیه بچه شماست از ناراحتی و افسردگی داغون شدم ممکنه بگین بچه شما کی راه افتاد؟ الان خوب راه میره از نظر هوش خوبه؟

2738
سلام پسرتون راه افتاد؟چندوقتگی؟

سلام عزیزم بله پسرم یک ماه مونده به تولد دوسالگیش راه افتاد من خیلی غصه خوردم  ادیت شدم ولی راه افتاد خواستم همینجا به همه مادرا بگم توروخدا الکی غصه نخورید راه میفتن من تازه فهمیدم یه معقوله هست به نام تاخیر حرکت یعنی بچه کاملا سالم و باهوشه ولی مشکل تاخیر حرکت داره   به بچه هاتون برچسب نزنید فقط تاخیرشون رو حل کنید با کمک کاردرمانی یا تو خونه باهاشون تمرین کنینن 

سلام عزیزم دختر منم شبیه بچه شماست از ناراحتی و افسردگی داغون شدم ممکنه بگین بچه شما کی راه افتاد؟ ا ...

عزیزم پسر منم تاخیر حرکتی داشت یک ماه مونده به تولد دوسالگی راه افتاد بخدا من اینقدر شبا گریه کردم غصه خوردم ولی همش الکی بود  بچع که سالم باشه راه میفته فقط یه تاخیر داره تو کاراش از نظر هوشم هیچ مشکلی ندارن این بچه ها فقط تاخیر خرکت دارن وقتی راه بیفتن  همه چیزشون درست میشه خرف زدن بازی کردن بخاطر همین تاخیر حرکتشون اعتماد به نفسشون پایین تره شاید  حس کنی هوشش هست ولی وقتی راه بیفته میبینی چقدر هم باهوشن هم بهتر زندگی میکنن فقط بحت تاخیر حرکت و اعتماد به نفسه به حرف من گوش کنین و اصلا غصه نخورین راه میرن و دیوانتونن میکنن

پسرمنم ۱۵ ماهشه از وسیله ها میگیره راه میره 

وسط اتاق اززمین میگیره و بلند میشه ۲،۳ قدم میره و خودشو میندازه بغل من

کلا انگار میترسه

چیکارکنم ترسش بریزه؟

😎Ich bin optimistisch für die Zukunft
عزیزم پسر منم تاخیر حرکتی داشت یک ماه مونده به تولد دوسالگی راه افتاد بخدا من اینقدر شبا گریه کردم غ ...

اللهی دورت بگردم ممنونم جواب دادی به خدا روزگارم سیاه شده هفته ای 4 بار کاردرمانی میبرم اما فایده نداشته کارم همش اشک و خونه الانم از کارم مرخصی بدون حقوق گرفتم فقط بتونم هررروز ببرمش کلردرمانی  هیچ تاثیری هم از اینهمه کاردرمانی ندیدم شما چیکارا کردین چجور راه افتاد کاردرمانی میرفت دارو میدادین 

سلام عزیزم بله پسرم یک ماه مونده به تولد دوسالگیش راه افتاد من خیلی غصه خوردم  ادیت شدم ولی راه ...

قربونت عزیزم.خداروشکر خیلی خوشحال شدم.کاردرمانی بردین؟؟چ داروهایی دکتر داد بهش؟پسرشمام بدنش شل بود؟؟چندوقتگی چاردستوپا رفت؟

دلم کمی آرامش میخواهد دراین هیاهو.......  
اللهی دورت بگردم ممنونم جواب دادی به خدا روزگارم سیاه شده هفته ای 4 بار کاردرمانی میبرم اما فایده ند ...

عزیزم  باورت میشه پسر من تا ۱۸ ماهگی فقط مینشست یعنی حتی نمیتوست سینه خیز بره من ۵ ماه بردم کاردرمانی و الان خداروشکر راه میره ببین من تا ۱۸ ماهگی چی کشیدم بهتون قول میدم یه همین زودی پسرتون راه میره  اصلا نگران نباش اگه تهران هستید کاردرمان پسرم معرفی کنم دکتر عبدلارحمانی کلینکش مرزداران  اسم کلینیکش هیوا هست  دارو هم دکتر بردم فقط ویتامین دی و مکمل بهش میدادن حرف من رو بشنو غصه اصدا نخور راه میره 

قربونت عزیزم.خداروشکر خیلی خوشحال شدم.کاردرمانی بردین؟؟چ داروهایی دکتر داد بهش؟پسرشمام بدنش شل بود؟؟ ...

بله عزیزم من ۵ ماه کاردرمانی بردم مرتب دارو هم متخصص کودکان فقط ویتامین دی و مکمل میدادن  پسرم تا ۸ ماهگی یکم شل بود ولی بعد خ ب شد مشکلش تاخیر تو کاراش بود ۵ ماهگی گردن گرفت ۱۰ ماهگی نشست۲۰ ماهگی چهاردست و پا شد  ۲۳ راه رفت این بچه ها فقط مشکلشون با کاردرمانی حل میشه 

2706