2733
2739
پسر من 16 ماهشه ولی هنوز نه راه میره و نه وایمیسته تازه3 هفتست چار دست و پا میره دارم از نگرانی دق می کنم نکنه نتونه راه بره 1 جلسه کار درمانی بردم ولی کاری برای بچم نکردن .کسی تجربه ای داره ؟ کاردرمانی خوب سراغ دارین؟
ما نمیتونیم کارشناسانه نظر بدیم یا اینکه میگیم وااااااااااااااااااااااای چقدر دیر یا از روی بی اطلاعی میگیم خوب خودش راه میفته. چند تا دکتر متفاوت ببر... به یه نفر اعتماد نکن. ببین نظر جمعیشون چیه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم به یک دکتر ارتوپد اطفال مراجعه کن تا از مفاصلش یه سونوی دقیق بگیرن که خیالت راحت بشه
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=677960
سفارش انواع تابلوهای مدرن، طرح برجسته وآبستره
بااین تابلوها فضایی متفاوت وزیبا در منزل ایجاد کنید
دختر منم رفت تو 17 ماهگی راه افتاد یعنی آخر 16 به تنهایی چند دقیقه می ایستاد ولی 11 ماهگی چار دست و پا رفت ولی من قبلش یعنی تو 14 ماهگی بردمش متخصص مغز و اعصاب و چون خدا رو شکر مشکلی نداشت گفت تا 18 صبر کن و اگر راه نرفت باید آزمایش متابولیک بدی
عزیزم چون پسرت تازه چار دست و پا میره بهتره ببریش پیش متخصص مغز و اعصاب تا خیالت راحت شه ...من کاملا درکت میکنم چون خودم خیلی نگران بودم
لطفا اصلا بچه ها رو با هم مقایسه نکنید و من فقط تجربم رو می گم که با توجه به اختلاف سنی بچم با بچه شما قابل مقایسه هم نباشه . بچه من تا 4ماهگی نمیتونست وزنش رو رو پاهاش تحمل کنه و مدام مادر شوهرم اونو با نوه دیگش که از بچه من بزرگتر هم بود مقایسه می کرد رواعصابم راه می رفت علی رغم اینکه خودم می دونستم بچم هنوز وقت داره برای اینکار . خلاصه یه بار که بردمش دکتر گفت هنوز بچه برای تحمل وزنش وقت داره اما برا اطمینان به جای مولتی ویتامین بهش آد بده و همینطور زیاد ببرش تو آفتاب ( بچم از آفتاب خیلی بدش می یاد) . منم همینکارو کردم. و بچم توپنج ماهگی نشت الان هم نه ماهش هست با کمک ( دستش و می گیرم ) را ه می ره و دائم دوست داره وایسته . فقط تجربم و گفتم و اینکه فکر می کنم تو اون سن بچم ویتامین اد و آفتاب بهش کمک کرد.
2740
سلام دختر من 16 ماهه هستش و هنوز راه نمی ره.باکمک میز و مبل چرا ولی به تنهایی حتی نمی ایسته.دکترش هم مدام می گه طبیعیه.منم خیلی براش نگرانم ولی دکترش خیلی ریلکس برخورد می کنه.
پسر منم 15 ماهش بود راه افتاد خدا رو کر. منم خیلی خیلی نگران و عصبی بودم.تازه پسر من اصلا 4 دست و پا هم نرفت و سینه خیز هم خیلی دیر رفت. اگه تحت نظر دکتر باشن ایرادی نداره ولی نباید به حال خودشون رها بشن. تا می تونید باهاشون تمرین کنید . پسر من خیلی محتاط و ترسو بودو من هم همین طور
سلام پسر من ۱۹ ماهشه ...کلا هم دیر نشست ۹ ماهگی و ۱ سالگی چهار دست و پا رفت و الان هنوز راه نمیره .۱ ماهه کار درمانی میرم و کفش طبی خیلی بهتر شده چون چرخش مچ پا داشت ...هر دکتری بگین بردم همشون میگن خداراشکر مشکلی نیست فقط تنبله ...دعا کنید واسش زودتر راه بیوفته من افسرده شدم بچه ها...چکار کنم کسی بچش شبیه بچه من بوده ؟؟؟؟
سلام دختر من 16 ماهه هستش و هنوز راه نمی ره.باکمک میز و مبل چرا ولی به تنهایی حتی نمی ایسته.دکترش هم ...

سلام. دیدم نوشته بودین برا راه افتادن بچه کلسیم و یتامین د میدن. شمام به بچه تون دادین؟؟ آزمایشی هم قبلش دادین؟؟ و چه مدت بعد از مصرف کلسیم و ویتامین د راه افتاد؟؟
مرسی

2706