2733
2734
عنوان

help ............دیر راه رفتن نی نی های شل شلی امروزی

| مشاهده متن کامل بحث + 69553 بازدید | 70 پست
خب خداروشکر منم دخترم میبرم کاردرمانی انشالله ک بزودی راه بیفته دعاکنید

برای من کار درمانی اصلا مفید نبود 

تو‌خونه خودش کم کم یاد گرفت 

ترانه تنهایی هام تو…#شادمهر ♠️♥️♣️♦️               ‌                    YouTube Me =sama_w

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم دخترم 9 ماه 15 روزشه فقط غلت میخوره از 7 ماهگی میبرشم کاردرمانی تازگی سعی میکنه 2ثانیه میشینه و ...

عزیزم دختر شما راه افتاد؟چند ماهگی چهاردست وپا شد وچندماهگی راه افتاد ؟دختر منم شرایطش مشابه دخترشماس برای همین پرسیدم دکتر بردین کاردردمانی ؟

2728

سلام به مامانای گل عزیز برای نگرانیهاتون گریه مکنم دخترم نوزده ماهشه چهاردست و پانمیره ده ماهگی کامل گردن گرفت سیزده ماهگی نشست بعد او هم مریض شد آنفولانزا اما تازگی تو ماشین بغلم روی رانم میشیته میگم پاشو دست میگیره صندلی ماشین پا میشه...دارم تمرین مکنم باهاش خودشم میشینه دکترم بردمش شکر خدا مشکلی نداره پدرشم بعد دوسال پا گرفته هیچکی نمیدانه چی کشیدم ولی ناامید نیستم مطمعنم تو این تابستان پا میگیره ...وقتی دکتر میگه مشکلی نیست بلاخره پا میگیره امیدتان ب بخدا باشه...خود من به اندازه بیست سال پیر شدم ....انشالله همگی میایم با خبر خوش مطمعنم

دوقلوهام نارس ان ۱۱ماه و نیمه ان،شیرخشکی ان،پسرم سینه خز میره دست میگیره ب وسایل بلند میشه نشستنش ام بد نیست هنوز نمیتونه راه بره،اما خیلی تحرک داره و شیطونه،اما دخترم هنوز سینه خز یا چهاردست و پا نمیره،یه خورده حس میکنم شله نمیتونه تعادلشو حفظ کنه خیلی دیر  کرذه برا اینکارا،نگرانم مشکل جسمی یا ذهنی نداشته باشه دکتر گفته ببر کاردرمانی،دندان هم هنوز درنیاوردن،اصلا هیچ تلاشس نمیکنه برا حرکت کردن ،فقط غلط میزنه ب پهلو،خیلی تنبله،کاردرمانی چجوریه؟زود نتیجه میده؟

انقدر با این پیامت گریه کردم،یه دنیاااااااااااا امید بهم دادی ،امشب شب شهادت فاطمه زهراست و من امروز ...

میدونم تاپیک مال خیلی وقت پیشه بچتون راه افتاد چیکار کردین؟راه بیفته .پسرمنم راه نمیره

2740

سلام من بر اساس تجربه شخصی میگم هیچ چیزی در دنیا مثل شیر بز نیست بخصوص برای کودکان چون شیر بز کاملا شبیه شیر مادر هست و حتی از شیر مادر هم مفید تر چون حدود 96 درصد املاح و ویتامین و مواد معدنی داره و در درمان خیلی بیماری ها مفیده بخصوص الرژی کودکان و نوزادان الرژی به پروتین گاوی و لاکتوز کم خونی، فشار خون، دیابت، نقص سیستم ایمنی ، اسم، برای وزن و رشد نوزادان و کودکان کم وزن و حتی برای نازایی بهترین ماده غذایی برای نوزادانی که غذای کمکی رو شروع کردن و بهترین جایگزین شیر خشک هست اگر مادر باردار از شیر بز استفاده کنه احتمال گرفتن الرژی در نوزادش کم‌میشه کافیه یه سرچ تو گوگل کنید اگر تهران هستید، شیر بز هم برای بزرگسالان هم‌کودکان در بسیاری از بیماری ها شفاست بخصوص در درمان بیماری اسم و اثرات مخرب برای تهیه شیر بر مزرعه بز مروگل رو تو گوگل سرچ کنید ادرس یه مزرعه میاد که فصلها شیر بز داره در محیطی کاملا