2737
2739
عنوان

help ............دیر راه رفتن نی نی های شل شلی امروزی

| مشاهده متن کامل بحث + 69564 بازدید | 70 پست
نه متاسفانه الان نزدیکه 3 سالشه.روز و شبم شده گریه.برام دعا کنید بچه ها.خسته شدم     & ...

سلام عزیزم دکترنبردی دکترچی میگه

زندگي ترکيب شادي باغم است،دوست ميدارم من اين ترکيب را،گرچه ميگويندشادي بهتراست،دوست دارم گريه بالبخندرا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بردم،ازمایشها کامل دادم ،خداروشکر مشکلی نیست فقط میترسه خییییییییییلی

حداروشکرکه مشکلی نداره،پسرمنم یک سالشه میاسته ولی راه نمیره،تنهایی هم نمیتونه بایسته

زندگي ترکيب شادي باغم است،دوست ميدارم من اين ترکيب را،گرچه ميگويندشادي بهتراست،دوست دارم گريه بالبخندرا
2731
سلام پسر من ۱۹ ماهشه ...کلا هم دیر نشست ۹ ماهگی و ۱ سالگی چهار دست و پا رفت و الان هنوز راه نمیره .۱ ...

عزیزم سلام

کوچولوی کی راه رفت دختر من دقیقا تو‌شرایط شماست 

ترانه تنهایی هام تو…#شادمهر ♠️♥️♣️♦️               ‌                    YouTube Me =sama_w

فقط و فقط شیر بز بهترین راه حل و جایگزین داروهای شیمیایی هست  ضد آلرژی هست بخصوص کودکان حساس به پروتوین گاو و لاکتوز و چون حدود 96 درصد مواد معدنی و ویتامین داره برای نوزادان و سالمندان بسیار مفیده هم برای آقایون که مشکل نازایی دارن فقط کافیه خواص‌ شیر بز رو در گوگل سرچ کنید متوجه میشید بهترین هدیه خداونده خدا رو شکر که من برای بچم نتیجه گرفتم فقط باید از یه جای بهداشتی تهیه کنید مزرعه بز مروگل  رو از گوگل سرچ کنید همه فصل‌ها شیر داره و اینکه من خودم برای لکه های پوستم استفاده کردم واقعا عالیه حتی به‌علت بالا بردن سیستم ایمنی سلول های سرطانی هم از بین میبره بهترین جایگزین عرقیات و داروهای گیاهی هست

فقط و فقط شیر بز بهترین راه حل و جایگزین داروهای شیمیایی هست  ضد آلرژی هست بخصوص کودکان حساس به پروتوین گاو و لاکتوز و چون حدود 96 درصد مواد معدنی و ویتامین داره برای نوزادان و سالمندان بسیار مفیده هم برای آقایون که مشکل نازایی دارن فقط کافیه خواص‌ شیر بز رو در گوگل سرچ کنید متوجه میشید بهترین هدیه خداونده خدا رو شکر که من برای بچم نتیجه گرفتم فقط باید از یه جای بهداشتی تهیه کنید مزرعه بز مروگل  رو از گوگل سرچ کنید همه فصل‌ها شیر داره و اینکه من خودم برای لکه های پوستم استفاده کردم واقعا عالیه حتی به‌علت بالا بردن سیستم ایمنی سلول های سرطانی هم از بین میبره بهترین جایگزین عرقیات و داروهای گیاهی هست

2740
سلام پسر من ۱۹ ماهشه ...کلا هم دیر نشست ۹ ماهگی و ۱ سالگی چهار دست و پا رفت و الان هنوز راه نمیره .۱ ...

عزیزم توروخدا جوابمو بده پسرت راه رفت چون دقیقا عین دختر من هست الان۲۲ماهس نه وایمیسه ن راه میره دوماه میبرم کاردرمانی

برای دخترم دعاکنید صلوات بفرستید واینمیسه ،راه نمیره، دخترم‌ باتمام وجودم دوستدارم ❤️
2706