2737
2734
عنوان

اگه میشه بیاید یکم آرومم کنید 😭

259 بازدید | 37 پست

دلم خیلی گرفته باهمه ی سختی ها تلاش می‌کنم زندگیم و درست کنم ب بچه فکر نکنم چون مشکل از شوهرمه و هيچ باهاش باردار نمیشم دلم براش میسوزه ب خاطره شرایطش میگم مریضه ولی دیگه کم آوردم شب تا صبح ب خدا التماس میکنم  ولی هر صبح باید خودم بیدارش کنم بره سر کاره این یکی از کوچک ترین کارایی ک اذیت میشم ب راحتی بیدار نمیشه میخواد با داد و فریاد، شبا تا ساعت 6 صبح فیلم میبینه صدای تلویزیون بالاست از  ساعت 7 گوشی رو تنظیم میکنه پشت سر هم ولی بیدار نمیشه میخواد بالا سرش صداش بزنی تا آخرش با داد و دعوا ک همسایه ها هم میشنون بیدار بشه 

طول عمر آدمی نیم نگاهی بیش نیست، وای از این بی حرمتی با جان انسان میکنند، در دنیایی ک هیچ کس بی عیب نیست چه کسی  می‌تواند تو را مقصر بداند، در قضاوت همه حق را ب تو دادند ولی، نکته اینجاست ک من راز نگه دار ترم 

صداش نکنین تا یاد بگیره شب بخوابه

اصلا حسین (ع)رنگ غمش فرق میکند                        به همه میگویم که تورا دوست دارم...شمایی را که از این حال زار من و ایمان بال پشه ای من اذیت میشوی و باز هم دعایم میکنی!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

صداش نکنین تا یاد بگیره شب بخوابه

امتحان کردم اینقد بیدار نشد صاحب کارش زنگ زد گفت این چه وضعیه

طول عمر آدمی نیم نگاهی بیش نیست، وای از این بی حرمتی با جان انسان میکنند، در دنیایی ک هیچ کس بی عیب نیست چه کسی  می‌تواند تو را مقصر بداند، در قضاوت همه حق را ب تو دادند ولی، نکته اینجاست ک من راز نگه دار ترم 
2731
عزیزم ایشون معتاده؟

نه، قبلا مشروب اینا می‌خورد دیگه نخورد مطمعنم الانم هیچ مصرف نمیکنه ولی ب خاطره همون کاراش هم خیلی اذیت شدم تا تونستم کمکش بدم ترکش یده

2740
امتحان کردم اینقد بیدار نشد صاحب کارش زنگ زد گفت این چه وضعیه

چند بار تکرار بشه خودش میفهمه

کلا بگو من بیدارت نمیکنم دیگه خودت باید پاشی اعصاب خودتو بهم نریز

اصلا حسین (ع)رنگ غمش فرق میکند                        به همه میگویم که تورا دوست دارم...شمایی را که از این حال زار من و ایمان بال پشه ای من اذیت میشوی و باز هم دعایم میکنی!
چند بار تکرار بشه خودش میفهمه کلا بگو من بیدارت نمیکنم دیگه خودت باید پاشی اعصاب خودتو بهم نریز

😭😭 بخدا خیلی  امتحان کردم نشد 

نه، قبلا مشروب اینا می‌خورد دیگه نخورد مطمعنم الانم هیچ مصرف نمیکنه ولی ب خاطره همون کاراش هم خیلی ا ...

شما عمرتو گذاشتی روی تربیت دوباره یک ادم در بزرگسالی که اگر غیرممکن و محال نباشه خیلی کار سختیه البته کار بزرگی هم هست اما باید خیلی جون و عمر پاش بذاری و خیلی صبور باشی .شدی مادرش ساعت خواب و بیداری و کار کردن و روش زندگی رومیخوای بهش اموزش بدی  از اول درست و غلط رویادش بدی امیدوارم نتیجه این صبرت در اینده شیرین باشه 

بزرگترین دشمن هرکس خودشه
خب دلیلش چیه چرا شب ها نمیخوابه؟

ب خاطره بچه ک باردار نمیشه میگه زندگی بی ارزشه میگه فقط نگاه فیلم میکنم سرگرم بشم ولی اینجوری اذیت میشم شبا نمیذاره بخوابم صبح هم اینجوری میشه

😭😭 بخدا خیلی  امتحان کردم نشد

وقتی داره فیلم میبینه بهش بگو،بگو ک اگه میخوای تا صبح بشینی پای تی وی کن بیدارت نمیکنم اتمام حجت کن