2737
2739
عنوان

اگه میشه بیاید یکم آرومم کنید 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 259 بازدید | 37 پست
ای بابا ی مدت ترکش کن  خودش تنهاشه هر دوتون فکر بکنین ب ادامه زندگی اینجوری پیر میشی

آره بخدا احساس میکنم اصلا ی مرده شدم، باز اگ آدمی بود بتونم یکم بترسونمش ی چیزی، خانوادم گفتن ب خاطره رفتاراش باید جدا شی خیلی خودشو تغیر داد بهتر شد منم گفتم  نمیتونم، از بس رفتاراش بد جور بودن احساس میکنم دیگه دوسش ندارم فقط  بخاطره دلسوختن کنارش موندم 

طول عمر آدمی نیم نگاهی بیش نیست، وای از این بی حرمتی با جان انسان میکنند، در دنیایی ک هیچ کس بی عیب نیست چه کسی  می‌تواند تو را مقصر بداند، در قضاوت همه حق را ب تو دادند ولی، نکته اینجاست ک من راز نگه دار ترم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بیشتر معتادا این حالت حابه جا کردن شب و روز رو دارن شب تا صبح بیدارن صبح تا شب توچرت 

حرف اینه صبح هم نمیخوابه فقط وقتی میاد دوباره فیلم میذاره میرم باهاش ی حرفی بزنم میگه زود بگو فیلم جای حساسیه یا چند بار صداش میزنم تا آخرش صدامو بشنوه

طول عمر آدمی نیم نگاهی بیش نیست، وای از این بی حرمتی با جان انسان میکنند، در دنیایی ک هیچ کس بی عیب نیست چه کسی  می‌تواند تو را مقصر بداند، در قضاوت همه حق را ب تو دادند ولی، نکته اینجاست ک من راز نگه دار ترم 
آره بخدا احساس میکنم اصلا ی مرده شدم، باز اگ آدمی بود بتونم یکم بترسونمش ی چیزی، خانوادم گفتن ب خاطر ...

خانوادت پشتت هستن یکم ب خودت استراحت بده ازش دورشو تا هم یکم از نظر روحی استراحت کنی هم هردو فکر کنین

با حالت قهر هم نرو بگو باید چند وقت هردو تنها باشین

اصلا حسین (ع)رنگ غمش فرق میکند                        به همه میگویم که تورا دوست دارم...شمایی را که از این حال زار من و ایمان بال پشه ای من اذیت میشوی و باز هم دعایم میکنی!
2728
خانوادت پشتت هستن یکم ب خودت استراحت بده ازش دورشو تا هم یکم از نظر روحی استراحت کنی هم هردو فکر کنی ...

ممنون عزیزم برام وقت گذاشتی تو رو خدا برام دعا کن، دارم نگران خودم میشم میترسم ی بلایی آخرش سر خودم بیارم 

ممنون عزیزم برام وقت گذاشتی تو رو خدا برام دعا کن، دارم نگران خودم میشم میترسم ی بلایی آخرش سر خودم ...

اصلا اینو نگو، خودتو دوست داشته باش

ان شالله که ارامش به زندگیتون برگرده و اگر بصلاحه ی نینی ناز خدا بهتون بده

اصلا حسین (ع)رنگ غمش فرق میکند                        به همه میگویم که تورا دوست دارم...شمایی را که از این حال زار من و ایمان بال پشه ای من اذیت میشوی و باز هم دعایم میکنی!
اصلا اینو نگو، خودتو دوست داشته باش ان شالله که ارامش به زندگیتون برگرده و اگر بصلاحه ی نینی ناز خد ...

ممنون عزیزم 🙏

ممنون عزیزم 🙏

🌹🌺

2738