2737
2739
عنوان

اگه این بار جدی جدی توبه کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 770 بازدید | 108 پست
فداتشم ..گلم خدا بهت عنایت ویژه داشت ک تواین روز عزیز دلت ب سمتش روانه شده..منم از یاد نبر

به روی چشم💗🌸

وزن فعلی: ۶۳ ☹️ ▫️وزن هدف اول: ۵۸ 🔒 وزن هدف دوم : ۵۳ 🔒 وزن هدف سوم: ۵۰🤩 🔒 اگه بخوام حتما بهش میرسم😎💪
فکر نکنم مشکلی داشته باشه شما یزید و خطاکار و امام حسین و به عنوان بزرگ دین قبول ندارین؟ من یادمه ...

حرفتون کاملا درسته. ولی بلد نیستم متاسفانه از نت سرچ کنم میاره؟

وزن فعلی: ۶۳ ☹️ ▫️وزن هدف اول: ۵۸ 🔒 وزن هدف دوم : ۵۳ 🔒 وزن هدف سوم: ۵۰🤩 🔒 اگه بخوام حتما بهش میرسم😎💪
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فدات  مراقب خودت باش ❤💖

خیلی ممنونم💗😍 همچنین

حرفتون کاملا درسته. ولی بلد نیستم متاسفانه از نت سرچ کنم میاره؟

اره عزیزم تو نت زیارت عاشورا هست

اگه دوس داری اول معنیشو بخون که با اعتقاد کامل بخونیش💕💕

لطفا لایکم نکنین لایکم نکنین  لایکم نکنین  لایکم نکنین ریپم کنین خوشحال شم🥰🥰 
2742
اره عزیزم تو نت زیارت عاشورا هست اگه دوس داری اول معنیشو بخون که با اعتقاد کامل بخونیش💕💕

مرسی فدات شم. حتما 💗🌸

ممنون میشم واقعا😍 میتونم درخواست دوستی بدم؟

خواهش میکنم عزیزم.قبول کردم درخواست دوستیت رو 

الان خوندم برات دعا کردم دو بار از خدا خواستم توبت رو قبول کنه و کمکت کنه همیشه پاک بمونی تا همیشه انشاالله.

خواهش میکنم عزیزم.قبول کردم درخواست دوستیت رو  الان خوندم برات دعا کردم دو بار از خدا خواستم ت ...

نمی‌دونم چجوری ازتون تشکر کنم. فدای مهربونیتون بشم خیلی ممنونم🌸💗

نمی‌دونم چجوری ازتون تشکر کنم. فدای مهربونیتون بشم خیلی ممنونم🌸💗

نیاز ب تشکر نیست انجام وظیفه بود .زنده باشی الهی 

هرسوالی چیزی داشتی بپرس خوشحال میشم 

نماز شبم ساده خواستی برات میگم چون فضیلت بسیار داره حیفه نخونی 

2740
نیاز ب تشکر نیست انجام وظیفه بود .زنده باشی الهی  هرسوالی چیزی داشتی بپرس خوشحال میشم  ن ...

خیلییییی ممنونم. بله بله خوشحال میشم لطف میکنین یادم بدین💗💗

حتما الان مینویسم برات ی کم طولانیه تایپ میکنم منتظر باش هرجاشم متوجه نشدی بگو

دستتون درد نکنه مرسی 😍🌸 چشم منتظرم

خیلییییی ممنونم. بله بله خوشحال میشم لطف میکنین یادم بدین💗💗

نماز شب رو تو نت بزنی برات کامل میاره ولی من ساده ترش رو میگم ک اگه حوصله کردی اونو کامل انجام بدی ک بهتر ولی حوصله نکردی اینو انجام بده چون ی کم طولانیه خیلی ها بی خیالش میشن در صورتی ک فوق العاده با فضیلته 

نماز شب کلا ۱۱ رکعته 

هشت رکعتش ب صورت چهار تا دو رکعتی مثل اون نماز توبه ک گفتم دو رکعته و چی بخونی ب اون صورت چهار بار دو رکعت رکعت میخونی اگه حوصلت نیومد اصلا دو رکعتش رو بخون

بعد دو رکعت نماز شَفع میخونی 

رکعت اول حمد و قل اعوذ و برب الفلق 

رکعت دوم حمد و قل اعوذ برب الناس 

بعدش تشهد سلام تموم 

بعد یک رکعت نماز وَتْر میخونی ب این صورت ک یک مرتبه  حمد بعدش سه مرتبه قل هوالله احد بعدش یک مرتبه قل اعوذ و برب الناس بعدش یک مرتبه قل اعوذ برب الفلق بعد قنوت میگیری تو قنوت هفتاد مرتبه با دستت بشمار استغفرالله ربی و اتوب الیه بگو بعد برا چهل تا مومن دعا کن فارسی بگو مثلا خدایا ببخش پدرم رو ببخش مادرم رو خاله دایی دوست غریبه چهل تام بیشتر شد ثوابم داره اگه تونستی تو قنوتت چهل بار الهی العفو هم بگو تو نت زده سیصد بار من چهل تا میگم چون نماز مستحبیه .بعدش رکوع سجده تشهد سلام و تمام.

حتی اون چهار تا دو رکعتی هام حوصله نکردی سه رکعت آخر خیلییی مهمه دو رکعت شفع و یک رکعت وتر لااقل سه رکعت اخر رو بخون .زمانش هم نیمه های شب 

بسیار بسیار نماز بافضیلتیه هرچی بگم کم گفتم 

نماز شب رو تو نت بزنی برات کامل میاره ولی من ساده ترش رو میگم ک اگه حوصله کردی اونو کامل انجام بدی ک ...

خیلیییییییییی ممنون دوست مهربونم انشالله خدا شما رو به هر چی که دلتون میخواد برسونه واقعا ممنونم مرسی💗💗

خیلیییییییییی ممنون دوست مهربونم انشالله خدا شما رو به هر چی که دلتون میخواد برسونه واقعا ممنونم مرس ...

اون هشت رکعته ک چهار تا دو رکعتی باید بخونی با نیت نماز شب 

یعنی میگی دو رکعت نماز شب قربة الی الله بعد تموم دوباره دو رکعت دیگه با همین نیست تا چهار بار ک میشه هشت رکعت 

2706