2726
عنوان

اگه این بار جدی جدی توبه کنم؟

767 بازدید | 108 پست

خدا منو واقعا میبخشه؟ حتی نماز خوندنم یادم رفته...

وزن فعلی: ۶۳ ☹️ ▫️وزن هدف اول: ۵۸ 🔒 وزن هدف دوم : ۵۳ 🔒 وزن هدف سوم: ۵۰🤩 🔒 اگه بخوام حتما بهش میرسم😎💪

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

از ته دل باشه حتما گلم از خودش بخواه بهت توفیق بده نماز بخونی شکر کنی شکر نعمت هایی که بهت داده

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم  پیج‌صندل و مکرومه دوستم (Arnikaa__shop)بگید از طرف نرگس معرفی شدید تخفیف هم میدن😍حتما ببینید مدلاشونو تو اینستا،~~~~میشه برام یه صلوات بفرستی؟🍃

توبه واقعی یعنی به زبان بیاری استغفرالله ربی و اتوب و الیه و بگی خدایا منو ببخش از ته دل بگی با اخلاص نیت و بعد خودتو اصلاح کنی در عمل و آدم خوبی بشی، یه جورایی یعنی اینکه دیگه کاملا فرق کنی، 

توبه واقعی قبول میشه خدا الرحم الراحمین هست. 

کاربری متعلق به دونفر است

خداروشکر که خدا اینقدر دوست داره که تو همچین شبی تصمیم به توبه گرفتی نمازتو از همین شب شروع کن نصیحت خواهرانه من اینه همیشه نمازتو بخون چون همون نماز دستتو میگیره 

❤️اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤️
قطعا عزیزم اصلا شک نکن 💚

خیلی اشتباه کردم خیلی ناشکری کردم ولی خدا همیشه باهام مهربون بود و هست . این همه اتفاق خوب تو یه سال رو لیاقت خودم نمیدونم. نمیدونم چرا خودم و دینمو فراموش کردم. واسم دعا کنید💗

وزن فعلی: ۶۳ ☹️ ▫️وزن هدف اول: ۵۸ 🔒 وزن هدف دوم : ۵۳ 🔒 وزن هدف سوم: ۵۰🤩 🔒 اگه بخوام حتما بهش میرسم😎💪
2706