2752
2734
عنوان

اگه این بار جدی جدی توبه کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 773 بازدید | 108 پست

ان الله کان توابا رحیما

اینو خدا خودش تو قران گفته

میبخشه اصلا منتظره همین لحظه ست خدا همیشه

💚اللهم صل علی محمد و آل محمد💚دوری ما از خدا باعث میشه از دیگران توقع داشته باشیم ، حتی توقع آرامش .... ❣اگه تو جمع کسی حرفی زد و بهش توجهی نشد ، تو بهش توجه کن ، اگه تو گروه کسی سوال پرسید و کسی جوابشو نداد تو حداقل بگو نمیدونم ، اگه تو جمع کسی پرید وسط حرف یکی دیگه، بعد تو دوباره بپرس و بحثشو ادامه بده ، اگه کسی عکسی بهت نشون داد تو بگو قشنگه ، نزار چیزای کوچیک باعث ناراحتی آدما بشه ، نزار کسی حس کنه دیده نمیشه ، دنیا به خوبی نیاز داره رفیق :) 🤍💚ولی کاش یاد بگیریم از اشتباهات دیگران درس بگیریم. باااوووورررر کن زندگی اونقدر طولانی نیست که همه شو تجربه کنیم 🖤
هرچی باشی دیگه از من بدتر نیستی منم میگم میبخشه چون نبخشه من دیگه هیچکسو ندارم تو همه بدیها هم باز ...

حتما به روی چشم دوست عزیزم. برات از خدای مهربونم همین حس قشنگو میخوام. خیلی حس خوبیه نمیتونم توصیفش کنم 💗🌸

وزن فعلی: ۶۳ ☹️ ▫️وزن هدف اول: ۵۸ 🔒 وزن هدف دوم : ۵۳ 🔒 وزن هدف سوم: ۵۰🤩 🔒 اگه بخوام حتما بهش میرسم😎💪
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حتما

ممنونم دوست مهربونم بابت عکس زیبات💗🌸

وزن فعلی: ۶۳ ☹️ ▫️وزن هدف اول: ۵۸ 🔒 وزن هدف دوم : ۵۳ 🔒 وزن هدف سوم: ۵۰🤩 🔒 اگه بخوام حتما بهش میرسم😎💪
میدونی ما جز خدا تو این دنیا هیچکس رو نداریم....الرحم الراحمین....نوره....دلیله واسه حال خوب....پناه ...

عاشقشم و امشب هر ثانیش که میگذره بیشتر عاشقش میشم💗🌸ممنونم دوست عزیزم

2731
عزیزم سعادت بزرگی نصیبت شده برا منم دعا کنن بگو خدایاا فاطمه گفت من همه چیو به خودت واگذار میکنم به ...

به‌روی چشم فاطمه عزیزم💗🌸

عزیزم التماس دعا. معلومه خدا دوستت داره که توفیق توبه بهت داده تو هم باتمام وجود نور خدا رو درآغوش ...

محتاجم به دعای شما عزیزم💗 ممنونم بابت دلگرمیت🌸💗

ان الله کان توابا رحیما اینو خدا خودش تو قران گفته میبخشه اصلا منتظره همین لحظه ست خدا همیشه

واقعا از خدا متشکرم که این فرصت رو نصیب من کرد🌸 از شما هم ممنونم دوست عزیزم 💗🌸

واقعا از خدا متشکرم که این فرصت رو نصیب من کرد🌸 از شما هم ممنونم دوست عزیزم 💗🌸

💋❤

💚اللهم صل علی محمد و آل محمد💚دوری ما از خدا باعث میشه از دیگران توقع داشته باشیم ، حتی توقع آرامش .... ❣اگه تو جمع کسی حرفی زد و بهش توجهی نشد ، تو بهش توجه کن ، اگه تو گروه کسی سوال پرسید و کسی جوابشو نداد تو حداقل بگو نمیدونم ، اگه تو جمع کسی پرید وسط حرف یکی دیگه، بعد تو دوباره بپرس و بحثشو ادامه بده ، اگه کسی عکسی بهت نشون داد تو بگو قشنگه ، نزار چیزای کوچیک باعث ناراحتی آدما بشه ، نزار کسی حس کنه دیده نمیشه ، دنیا به خوبی نیاز داره رفیق :) 🤍💚ولی کاش یاد بگیریم از اشتباهات دیگران درس بگیریم. باااوووورررر کن زندگی اونقدر طولانی نیست که همه شو تجربه کنیم 🖤
نمیدونم فک نکنم...چون اعتقاد ندارید 

ممنونم دوست عزیزم بابت راهنماییت💗🌸

خیلی ممنونم بخاطر دلگرمی و لطفتون نمیدونم چجوری تشکر کنم🌸💗

فداتشم ..گلم خدا بهت عنایت ویژه داشت ک تواین روز عزیز دلت ب سمتش روانه شده..منم از یاد نبر

( در حد بضاعت علمی خودم مشاوره میدم خواستید درخواست بدید در خدمتم)🥰    انسان تنها موجودیست که برای انسان شدن به آموزش نیاز داره..من یک آگاهی جو هستم 🙂💭🌱 برای خوشبخت شدن باید خودآگاه شد 💜..عضویتم سال ۹۶ هست کاربر قدیمی ام🥰❤️
ممنونم دوست عزیزم بابت راهنماییت💗🌸

فکر نکنم مشکلی داشته باشه

شما یزید و خطاکار و امام حسین و به عنوان بزرگ دین قبول ندارین؟

من یادمه دوستای اهل سنتم تو این مراسما شرکت میکردن 

اگه بپرسی از کسی که میدونه بهتره

لطفا لایکم نکنین لایکم نکنین  لایکم نکنین  لایکم نکنین ریپم کنین خوشحال شم🥰🥰