2737
2739
عنوان

اگه این بار جدی جدی توبه کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 768 بازدید | 108 پست

هر بار توبه شکستی باز آ

انشاءالله ۰۱/۰۱/۰۱ با کمک قانون جذب و پشتکار و همکاری نی نی سایتای عزیزو همیشه در صحنه، همه به آرزوهاشون میرسن💔🥲🤣🚶‍♀️ عاره جون عمتون به همین خیال باشید  
دوست داشتی اسمت رو بگو دارم میرم نماز شب بخونم لایق باشم دعات میکنم

وای خیلی ممنونم از لطفت💗 اسمم نگین 

وزن فعلی: ۶۳ ☹️ ▫️وزن هدف اول: ۵۸ 🔒 وزن هدف دوم : ۵۳ 🔒 وزن هدف سوم: ۵۰🤩 🔒 اگه بخوام حتما بهش میرسم😎💪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره عزیزم  حتما مداوت داشتع باش توی خوندن زیارت عاشورا انقد حس خوبی میده واقفا گناعات کم نیشه ...

من سنیم میتونم بخونم؟مرسی 💗

وزن فعلی: ۶۳ ☹️ ▫️وزن هدف اول: ۵۸ 🔒 وزن هدف دوم : ۵۳ 🔒 وزن هدف سوم: ۵۰🤩 🔒 اگه بخوام حتما بهش میرسم😎💪
2731
حتتما گلم حتتما..خدا هیچ وقت درتوبه رو برو بنده هاش نمیبنده🙂🙏

ممنونم عزیزم ممنون بخاطر دلگرمیت🌸💗

مثل نماز صبح دیگه  میگی دو رکعت نماز توبه میخوانم قربة الی الله  رکعت اول حمد و قل هوالل ...

خیلی خیلی ممنونم لطف بزرگی به من کردین مرسی🌸💗

2738
اگر تو ذهنتم خطور کنه توبه کنی خدامیبخششتت  چون خدا خیلی کریمه رحیم

یه لحظه انقد حس قشنگی بهم دست داد انقد زیبا و پر از ارامش بود که وجود خدا رو تو زندگیم حس کردم

مثل این بود خدا بهم بگه دیدی این همه ناشکری کردی ولی من تورو به ارزوت رسوندم😔 

منم برات ده تا صلوات میدم از همین امروز شروع من برو سمتش تا بیاد سمتت😘⁦☺️⁩

خیلی ممنونم بخاطر دلگرمی و لطفتون نمیدونم چجوری تشکر کنم🌸💗

dadashreza.com درمونت تو این سایته. برو حال کن ان شالله عاقبت بخیر بشیم

دستتون درد نکنه خیلی ممنونم💗🌸

حتماااا  شما باید منو دعا کنید با دل پاکتون

به روی چشم حتما🌸🌸

حتمااا دعات میکنم  منم التماس دعا دارم  نماز شبم دوست داشتی ساده ترشو بهت یاد میدم بخونی ...

ممنون میشم واقعا😍 میتونم درخواست دوستی بدم؟

خواهش میکنم گلم  در پناه خدا باشی انشاالله همیشه و همچنین در راه خدا

الهی آمین همین که خدا پشتم باشه واسه من کافیه 🌸💗 مرسی از دعای قشنگتون

2706