2733
2739
عنوان

ترسناک ترین خاطره...باردارا نیان❌

| مشاهده متن کامل بحث + 10225 بازدید | 288 پست
  تروخدا برامون دعا کنین خانوادمون نمیتونیم دور هم جمع بشیم چون همه باهم حالمون بد میشه ا ...

اهل کجایین؟ دینتون چیه؟

ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،.  اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن  ، اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن..  دردی که انسان را به سکوت وامیدارد،بسیار سنگین تر از دردیست که انسان را به فریادوامیدارد... انسانها به فریاد هم میرسند، نه به سکوت هم...!        
شاید بعضی هاتون باور نکنید ولی کل خانوادم طلسم کردن  هممون جن زده شدیم موقع عصبانیت هیچ کنترلی ...

شنیدم خوندن سوره بقره ب مدت 40 روز خوبه برای دفع طلسم و در کنارش سوره ناس و فلق

زندگی بافتن یک قالیست.نه همان نقش و نگاری که تو میخواهی...نقشه را اوست که تعیین میکند....تو فقط بافنده ی خوبی باش...نقشه را خوووووب ببین...نکند آخره کار قالی زندگی ات را نخرند!!❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه پیرزن پیرمرده بودنشب انگار میرن سر زمین،چادر میزنن اقاهه یه کار براش پیش میاد میره دنبال کارش،غذاشون رو چراغ بوده،پیرزنه میگفت دیدم دو نفر که قدو هیکلشون به ادمیزاد نمیخورد اومدن قابلمه غذارو سر کشیدن بعدباز بالا اوردن همرو تو ظرف،بعدیکیشون گفته پیرمرد و پیرزن بیچارهامشب اینو بخورن میمیرن،اون یکی گفته به درک بزار بمیرن،اینم با ترس پاشده غذارو ریخته دور

میلیاردها انسان در جهان متولد شده اند؛ اما هیچ یک اثر انگشت مشابه نداشته‌اند. اثر انگشت تو، امضای خداوند است که اتفاقی به دنیا نیامده‌ای و دعوت شده‌ای تو منحصر به فردی مشابه یا بدل نداری تو اصل اصل هستی و تکرار نشدنی وقتی انتخاب شده بودن و منحصر به فرد بودنت را یادآوری کنی؛ دیگر خودت را با هیچکس مقایسه نمی‌کنی و احساس حقارت یا برتری که حاصل مقایسه کردن است از وجودت محو می‌شود.    #حسین الهی قمشه ای
2728

خواهرم تازه زایمان کرده بود تو روزای آخر بارداری آبله مرغون گرفت برای همین نوزادش 8 روز بستری کردن مادرم پیش بچه میموند بیمارستان خواهرم خونه بود یه اتاق بزرگ آخر حیاط داشتیم وسایل بچشو اونجا گذاشته بود نصف شب که هممون خواب بودیم تنها رفته بود اونجا لباس بچشو بیاره بو کنه تا خوابش ببره یه درخت بزرگ توت هم کنار اتاق بود برگشتنی که میومده یکی بهش میگه ناراحت نباش بچت خوب میشه فکر کرده داداشم بوده میاد داخل میبینه داداشم داخل خوابه فشارش میاد پایین میفته روی داداشم ما هم بیدار شدیم آبقند که خورد به یه گوشه خیره شد تا صبح حالش که بهتر شد برامون تعریف کرد

توی اشپزخونه درحال اب خوردن بودم که صدای ناله از طبقه بالا اومد انگار داشتن یکی رو روی زمین میکشیدن& ...

یا خداااا🥴

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.
هیچی بچه مرده بود تا چندین سال بعد اونم باردار نشد..اسم بچه علی بود و ب گفته مامانم تو زیبایی و شیری ...

اخی😓

پس واقعیه البته بعضیارم برمیگردونن

میلیاردها انسان در جهان متولد شده اند؛ اما هیچ یک اثر انگشت مشابه نداشته‌اند. اثر انگشت تو، امضای خداوند است که اتفاقی به دنیا نیامده‌ای و دعوت شده‌ای تو منحصر به فردی مشابه یا بدل نداری تو اصل اصل هستی و تکرار نشدنی وقتی انتخاب شده بودن و منحصر به فرد بودنت را یادآوری کنی؛ دیگر خودت را با هیچکس مقایسه نمی‌کنی و احساس حقارت یا برتری که حاصل مقایسه کردن است از وجودت محو می‌شود.    #حسین الهی قمشه ای
2740
اخی😓 پس واقعیه البته بعضیارم برمیگردونن

اره عزیزم..من خودم اوایل زایمانم موقه خاب احساس خفگی میکردم و انگار روم چادر سیاه مینداختن ولی چیزی ندیدم..پسر عمم هم جن زده شده بود ی مدت

من فقط مشتاق آرامشم  مشتاق اندکی فراموشی
اره عزیزم..من خودم اوایل زایمانم موقه خاب احساس خفگی میکردم و انگار روم چادر سیاه مینداختن ولی چیزی ...

خانمایی که بچه به دنیا میارن اتفاقات ماورایی زیاد براشون میفته انگار

منم پروازیم...همیشه عشق باشد همیشه برکت

زنده باد کاپی و عمو دسی😁

ما هیچ الهی همه تو ••• خوشا به بخت بلندم که در کنارِ منی♡  متاهل و متعهد💍 جانِ من است او  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات مهمونم کنی دوستم  
2706