1874
2075

چه جالب دقیقا منم همین مشکل رو داشتم از طریق دکتر ساینا آنلاین با یه دکتر مطرحش کردم و راهنماییم کردند. برای من خیلی تجربه خوبی بود.

اینم سایت‌شون 

2077

عنوانت 😅😅😂😐

«من آنقدر خواستمش که نخواستنش را ندیدم...او آنقدر نخواست که هیچ چیز از من را ندید...»💔                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

من هیچی نمیزنم یه متر موی پرپشت دارم بزنین به تخته

فقط 17 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  خواهری های گلم یه صلوات برای سالم به دنیااومدن تودلیم بفرستین خیلی ممنونم لایک کنیدمنم براتون صلوات میفرستم.
نه. با آبلیمو قاطی کردم چند قطره. 

نمیخواد این همه ماسک بزنی موهات بدعادت میشه 

ღ꧁ღ╭⊱ꕥ ﺩﻧﯿﺎﯼ ﻣﻦ ﻫﻤﻪ ﺟﺎﯾﺶ ﺑﺎﺭﺍﻧﯽ ﺳﺖ ﻫﺮ ﭼﻪ ﮐﻤﺘﺮ ﺑﺪﺍﻧﯽ ﮐﻤﺘﺮ ﺧﯿﺲ ﺧﻮﺍﻫﯽ ﺷﺪ ꕥ⊱╮ღ꧂ღ      
2051
روغن کله پاچه

کچل رفته به اردو برای نصف گردو😂😂😂

قدر لحظه های زندگی را بدان.زندگی یعنی لبخند به گذشته و امید به آینده.بخند امروز را با غم های گذشته تلخ نکن. خدا جونم زندگیم و به خودت گره بزن گره کور💖
👌🏻😂

دخترم همش میخونه😂😂😂😂😂

قدر لحظه های زندگی را بدان.زندگی یعنی لبخند به گذشته و امید به آینده.بخند امروز را با غم های گذشته تلخ نکن. خدا جونم زندگیم و به خودت گره بزن گره کور💖

من فکر کردم می خوای شعر معروف بخونی خوشحال شدم

ز آتش پنهان عشق هر که شد افروخته    *    دود نخیزد از او، چون نفس سوخته    *   دلبر بی خشم و کین، گلبن بی رنگ و بو ست    *   دلکش پروانه نیست، شمع نیفروخته     *   در وطن خود گهر، آبله ای بیش نیست  *   کی به عزیزی رسد، یوسف نفروخته
2081