2733
2739
عنوان

یاران حضرت مهدی(عج)

| مشاهده متن کامل بحث + 14055 بازدید | 2213 پست
سلام مهساجون.  خیلی کارخوبی کردی اجرت با آقاامام زمان انشاالله

سلام عزیزم

ممنونم که شما هم کنارمین ان شاءالله از امروز به کارمون مثل سابق ادامه میدیم

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم    
سلام برهمه عزیزان ان شاءالله این جمع پایدار باشه مهسا جان لطف کردین

سلام عزیزم

ان شاءالله که پایدار بمونه

ممنونم که کنارمی مژگان جان

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خداکنه سادات و فرشته هم برگردن زود😞

مهسا جون دستت دردنکنه🌹❤

💚ماه را گم نکنی...!💚                                                           جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                        انشاالله ۱ تیر سال بعد من حاجتمو گرفتم😍😔🙏🏻                            به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) )بپیوندید
2731

@یوکابد۷۷    

💚ماه را گم نکنی...!💚                                                           جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                        انشاالله ۱ تیر سال بعد من حاجتمو گرفتم😍😔🙏🏻                            به طرح یارانِ حضرت مهدی(عج) )بپیوندید

علی برخیز و باطل کن بساط این دغلبازان

که اینان جامه حق را بپوشاندند تن شیطان

چنان دین محمد را به کام خود بیالودند

که گویی حضرت حجت ز اینان میبرد فرمان

اللهم کل لولیک الحجه ابن الحسن صلواتک علیه و علی آبائه

2738
نمیدونم از دوستان گروهمون کسی چیزی به فرشته و سادات گفته بود؟فرشته خیلی ناراحت بود😔

سلام عزیزم نمی‌دونم منم ظهر اومدم دیدم پیامش رو ،واینکه لغو کاربری زده دلم براش تنگ میشه خیلی دوسش دارم خدا کنه برگرده

🌈  اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم🌈خدایا خودت نگهدار عزیزانم باش❤️

سلام خوبین

😔من تا ساعت 10صب نخوابیدم و خیلی حالم بد بود...حرفایی که بهم زدن اصلا برام مهم.نیست...

اینکه منتظران آقا ما هستیم شرمندم😭

اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد واَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم 
نمیدونم از دوستان گروهمون کسی چیزی به فرشته و سادات گفته بود؟فرشته خیلی ناراحت بود😔

عزیزم فرشته از چی ناراحت بود کارشون اصلا درست نبود

اگر قرار صبور نباشیم چه فایده چطور قرار این راه سخت ادامه بدیم

السَّلامُ عَلیكَ یا رَبیعَ الأنامَ و نَضْرَةَ الأيّام                              سلام بر تو ای بهار  خلایق و خرمی روزگاران                                     بهار 1402
2706