2703
2553
عنوان

یاران حضرت مهدی(عج)

14051 بازدید | 2213 پست

سلام خدمت دوستای عزیز قدیمی و دوستداران حضرت مهدی(عج)

در این تاپیک قرار بر این هست که تا پایان ماه مبارک رمضان برای امام غریبمان فعالیت کنیم و قدمی هر چند کوچک در یاری امام زمانمان داشته باشیم.

در این تاپیک زندگینامه حضرت(عج).متن.کلیپ.عکس.دلنوشته.حدیث و.... را باهم به اشترک میگزاریم.

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم    

https://www.instagram.com/p/COSgEmOBr6e/?igshid=o7h1vkv7jig5

🐥🧸جییییییییغ جیییییییییغ جیییییییییغ....                       چیه؟  چرااینجوری نگامیکنی؟  جیغ ندیدی ؟امضای خودمه دوســ دارم جیغ بزنم   🔪🏃‍♀️تاحالادیدین کسی هم سگ اخلاق باشه🐶هم شوخ طبع👻 ودرعین حال مغرور😌ومهربون وخجالتی؟....سلام اون منم✋🏻  منوبی موقع ازخواب بیدارمیکنین قابلیت استخدام توداعش دارم🔪💔☠️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
خیلی هم عالیه

سلام عزیزان چقدر خوشحالم که دوباره کنار هم هستیم❤❤

جودی عزیزم خوبی بهتر شدین؟شنیدم حالتون مساعد نبوده

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
2714

سلام برهمه عزیزان

ان شاءالله این جمع پایدار باشه

مهسا جان لطف کردین

السَّلامُ عَلیكَ یا رَبیعَ الأنامَ و نَضْرَةَ الأيّام                              سلام بر تو ای بهار  خلایق و خرمی روزگاران                                     بهار 1402
سلام عزیزان چقدر خوشحالم که دوباره کنار هم هستیم❤❤ جودی عزیزم خوبی بهتر شدین؟شنیدم حالتون مساعد نبو ...

سلام گلم

ان شاءالله مثل سابق به فعالیتمون ادامه میدیم

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم    
سلام گلم ان شاءالله مثل سابق به فعالیتمون ادامه میدیم

انشاءالله با حضور دوباره سادات خانم و فرشته جون

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
2706