2752
2734
عنوان

خانوما اگه از عقد نامه سر در میارین بیایین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 403 بازدید | 35 پست
عقد اجرا نمیشه دیگه اونا تعهده ک ازتون میگیرن اگه تعهد ندی ک ازدواج نمیکنی

وا چ ربطی داره..عقد غجرا شده و قانونیه و اخر امضا زدن تو برگ های آخری...فقط این12تا شرط اصلیو همسرشون و ایشون انگار شرط نکردن ک برا خدای نکرده طلاق لازمه

لحظات را میگذرانیم تا به خوشبختی برسیم...افسوس خوشبختی همان لحظاتی بود که گذشت
نه بهتره اصلا ب همسرتم نگی ک شیر نشه برات...صداتو درنیارو بشین زندگیتو بکن

خاک تو سرم بخدااااا 

حالا چن مدت بیام واس این فکرم خراب شه من چقد سادم چقد خانوادم ساده ان ای خدااااا دلم داره میسوزه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خاک تو سرم بخدااااا  حالا چن مدت بیام واس این فکرم خراب شه من چقد سادم چقد خانوادم ساده ان ای ...

اصلا بهش فکر نکن...ب همسرتم اصلا نگوهااا

خاک تو سرم بخدااااا  حالا چن مدت بیام واس این فکرم خراب شه من چقد سادم چقد خانوادم ساده ان ای ...

بدون اونا هم با دلیل محکم میشه جدا شد 

2731
پس دوازده تا شرط اصلی رو قبول نکردن همسرتون..اگ انجامش بده شما نمیشه طلاق بگیری مگ اینک خودش بگه میخ ...

زن ک غلط میکنه بگیره جرعت داشته باشه بگیره

بیماری هم نداره خداروشکر فقط عصبیه 

همیشه هم جلو چشممه زله شدم از دستش اعتیاد اینام جز قلیان هیچی نداره 

فقط ی سال و نیم بعد ازدواجمون بد اورد و همه چیشو از دست داد بیکار شد مجبور شدم تو خونه پدرش زندگی کنم طلاهام بفروشم و براش ماشین بخرم باهاش بره جاده بار 

الان میگم خونه مستقل میخام یکم لج میکنه ولی خداروشکر الان قبول کرده ۴ جا رفتیم خونه دیدیم 

زن ک غلط میکنه بگیره جرعت داشته باشه بگیره بیماری هم نداره خداروشکر فقط عصبیه  همیشه هم جلو چ ...

وقتی قصد جدایی نداری ...چرا اعصاب خودتو درگیر میکنی والا

الان هیچ کاری از دستم برنمیاد بعد ۴ سال؟ خب من از همه چی بیخبر بودم بخدا  میتونم برم بالا سر ع ...

اصلا عجیبه ک تو جلسه توجیحی شما چرا نبودید؟ 

چون قبلش کلا با عوس و داماد جلسه میذارن و توضیح میدن 

والو اطلاع دقیق ندارم ولی تاجایی ک یادمه ی بار شنیدم‌دیگه تغییر نمیشه دادش

واسہ شادی روح همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ میفرسے آبجے؟❤🙏به شہادتـ رسیدڹ💔یادموڹ نره امنیتـ اتفاقے نیستـ..توسل به آقا ابالفضل رو فراموش نکنید😊من ازشون خیلی چیزها گرفتم من جمله همسر باتقوا و عالی😍😁...میشه برای اینکه حس شیرین مادری رو بچشم برام صلوات بفرسید؟🌹منم یادتون میکنم حتماا❤...مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)در ره ولایت باید سر داد🌹💪سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور👈آمد تا بگیرد از علے نقطہ ضعفے بیچاره ندانستـ ڪہ علے نقطہ ندارد😊!.... هرچی دارم ازاین دنیا از لطف و کرم شماست آقا ابالفضل ع...میدونم بازم حاجت دلم رو میدید سیدی❤👈فرزند سالم و صالح ان شاءالله🙏 مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلا بہشتـ مڹ در زمینہ 😍😢!دلخوشمـ تو دلتنگے هامـ ڪہ آسمـاڹ خانہ مڹ و حرمـ تـ❤ـو یکیستـ😢💖..
بخدا اصن همچین چیزی اینجا نیست تابحال نشنیدم  الانم بعد ۴ سال یهو یادم اومد

ولش کن اگر زندگیت خوبه بیخیال شو

واسہ شادی روح همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ میفرسے آبجے؟❤🙏به شہادتـ رسیدڹ💔یادموڹ نره امنیتـ اتفاقے نیستـ..توسل به آقا ابالفضل رو فراموش نکنید😊من ازشون خیلی چیزها گرفتم من جمله همسر باتقوا و عالی😍😁...میشه برای اینکه حس شیرین مادری رو بچشم برام صلوات بفرسید؟🌹منم یادتون میکنم حتماا❤...مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)در ره ولایت باید سر داد🌹💪سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور👈آمد تا بگیرد از علے نقطہ ضعفے بیچاره ندانستـ ڪہ علے نقطہ ندارد😊!.... هرچی دارم ازاین دنیا از لطف و کرم شماست آقا ابالفضل ع...میدونم بازم حاجت دلم رو میدید سیدی❤👈فرزند سالم و صالح ان شاءالله🙏 مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلا بہشتـ مڹ در زمینہ 😍😢!دلخوشمـ تو دلتنگے هامـ ڪہ آسمـاڹ خانہ مڹ و حرمـ تـ❤ـو یکیستـ😢💖..

حالا شوهر من امضا کرد و نفهمید و من خودم هم نمیدونستم...بارها عقد نامه هم جلوی دستم بود ولی نخونده بودم تا بعد از سیزده سال اتفاقی تو مدارک دیدم ورق زدم از سر بیکاری نشستم خوندم به یاد خاطرات مون ، چشمام برق زد وقتی دیدم 😂😂😂حالا شوهرم هی میگفت حتما داداشت میدونسته یا محضر دار آشنا شما بود بهم نگفت😂😂ولی جدای شوخی محضر دار هیچ اشاره ای نکرد ما هم نخونده امضا کردیم ، ما بچه بودیم ، محضر دار چرا توضیح نمیده ‌..مثلا مثل شما که این حقوق رو میخواستی و متوجه نشدی ...اینجا ایرانه همین 😒😒

این جهان به شدت عادلانه است هر انسان سهم خوشی و رنج خود را برابر دریافت خواهد کرد، هر کدام از این دو فزونی یافت از جانب پروردگار نیست؛ بلکه توسط انسان هایی احاطه شده اید که آن را مضاعف می‌کنند.
گلم ی سوال منه احمق ک هیچی امضا نزدم ینی شوهرم الان خونه مستقل نگیره هم حق باهاشه؟

نه عزیزم اون یه چیز دیگه است ، ولی می تونستی جدا حق مسکن  بگیری که تعیین کنی کجا زندگی کنی ...ولش کن عزیزم حالا ما که امضا کردیم چی شده ..‌ایشالا هیچ وقت به هیچ امضایی احتیاج پیدا نکنی و خوشبخت باشی ❤

این جهان به شدت عادلانه است هر انسان سهم خوشی و رنج خود را برابر دریافت خواهد کرد، هر کدام از این دو فزونی یافت از جانب پروردگار نیست؛ بلکه توسط انسان هایی احاطه شده اید که آن را مضاعف می‌کنند.
حالا شوهر من امضا کرد و نفهمید و من خودم هم نمیدونستم...بارها عقد نامه هم جلوی دستم بود ولی نخونده ب ...

وای نگو خاهر از وقتی فهمیدم هزاران بار عاقد رو لعنت کردم 

اصن واقعا روحمم خبر نداشت بعد ۴ سااال یهو ب ذهنم اومد بخونم چی ب چیه منم تازه ۱۹ سالم بود عقد کردم هیچی هم نمیفهمیدم تازه چشم و گوشم باز شده ب زندگی 

من الان خونه مادرشوهرم زندگی میکنم و داریم مستقل میشیم شوهرم یکم مشکل داره با این قضیه میخاستم بدونم اگ نخاد خونه مستقل بگیره حقشه؟ و من نباید اعتراض کنم؟