2737
2734

صفحات اول ی چیزای هس چن تا مورد نوشته شده ک عاقد میگ امضا کنید من و شوهرگ امضا زدیم اونا واس چی هستن؟ ینی امضا زدیم چیشده نزده بودیم چی میشد؟ میشه راهنماییم کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

فک کنم دو مورد رو منظورتونه ...اگر ثابت کنید همسرتون مشکل داره که یکسری چیزها قید شده ...حق طلاق دارید و اینکه هر دارایی داره باید با شما نصف کنه بعد از ازدواج ...البته الان دقیق حضور ذهن ندارم ولی این دو تاست باز دوستان راهنمایی کنن 

این جهان به شدت عادلانه است هر انسان سهم خوشی و رنج خود را برابر دریافت خواهد کرد، هر کدام از این دو فزونی یافت از جانب پروردگار نیست؛ بلکه توسط انسان هایی احاطه شده اید که آن را مضاعف می‌کنند.
بااون12تاشرط اگ شوهرت انجام بده و ثابت شه میتونی بدون امضا و اجازه اون از طریق دادگاه طلاق بگیزین

عزیزم الان باز کردم کلا امضا نزدیم عاقد خط زده روش معنیش چیه؟ من فکر کردم امضا زده بودیم 

2740
عزیزم الان باز کردم کلا امضا نزدیم عاقد خط زده روش معنیش چیه؟ من فکر کردم امضا زده بودیم 

خب همسرتون حتما میدونسته یا توضیح دادن قبول نکرده عزیزم

این جهان به شدت عادلانه است هر انسان سهم خوشی و رنج خود را برابر دریافت خواهد کرد، هر کدام از این دو فزونی یافت از جانب پروردگار نیست؛ بلکه توسط انسان هایی احاطه شده اید که آن را مضاعف می‌کنند.

😐ضرر کردید 

باید همه رو امضا میکردید

واسہ شادی روح همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ میفرسے آبجے؟❤🙏به شہادتـ رسیدڹ💔یادموڹ نره امنیتـ اتفاقے نیستـ..توسل به آقا ابالفضل رو فراموش نکنید😊من ازشون خیلی چیزها گرفتم من جمله همسر باتقوا و عالی😍😁...میشه برای اینکه حس شیرین مادری رو بچشم برام صلوات بفرسید؟🌹منم یادتون میکنم حتماا❤...مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)در ره ولایت باید سر داد🌹💪سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور👈آمد تا بگیرد از علے نقطہ ضعفے بیچاره ندانستـ ڪہ علے نقطہ ندارد😊!.... هرچی دارم ازاین دنیا از لطف و کرم شماست آقا ابالفضل ع...میدونم بازم حاجت دلم رو میدید سیدی❤👈فرزند سالم و صالح ان شاءالله🙏 مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلا بہشتـ مڹ در زمینہ 😍😢!دلخوشمـ تو دلتنگے هامـ ڪہ آسمـاڹ خانہ مڹ و حرمـ تـ❤ـو یکیستـ😢💖..

پس دوازده تا شرط اصلی رو قبول نکردن همسرتون..اگ انجامش بده شما نمیشه طلاق بگیری مگ اینک خودش بگه میخام جداشم...

1.همسر بدون اجازه ت بگیره.

2بیماری مقاربتی بد داشت باشه.

3شش ماه بره و بیخبر باشی ازش..

4اعتیاد ب مواد مخدر وحشتناکی ک ادامه زندگی واقعا برات میسر نباشه.

5شغل و درامدی ک حلال نباشه و کلا با دین و دولت مغایر باشه.

7ضرب و شتم و...

8

و..‌

لحظات را میگذرانیم تا به خوشبختی برسیم...افسوس خوشبختی همان لحظاتی بود که گذشت
الان هیچ کاری از دستم برنمیاد بعد ۴ سال؟ خب من از همه چی بیخبر بودم بخدا  میتونم برم بالا سر ع ...

نه بهتره اصلا ب همسرتم نگی ک شیر نشه برات...صداتو درنیارو بشین زندگیتو بکن

لحظات را میگذرانیم تا به خوشبختی برسیم...افسوس خوشبختی همان لحظاتی بود که گذشت
2706