2737
2739
عنوان

خانوما اگه از عقد نامه سر در میارین بیایین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 403 بازدید | 35 پست
وای نگو خاهر از وقتی فهمیدم هزاران بار عاقد رو لعنت کردم  اصن واقعا روحمم خبر نداشت بعد ۴ سااا ...

بله حق با شماست باید میگفت عاقد عزیزم 

این جهان به شدت عادلانه است هر انسان سهم خوشی و رنج خود را برابر دریافت خواهد کرد، هر کدام از این دو فزونی یافت از جانب پروردگار نیست؛ بلکه توسط انسان هایی احاطه شده اید که آن را مضاعف می‌کنند.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخیش خیالم راحت شد  ان شالله عزیزم امیدوارم شما هم خوشبخترین باشید همیشه💜😗

فدای تو گلم ❤

این جهان به شدت عادلانه است هر انسان سهم خوشی و رنج خود را برابر دریافت خواهد کرد، هر کدام از این دو فزونی یافت از جانب پروردگار نیست؛ بلکه توسط انسان هایی احاطه شده اید که آن را مضاعف می‌کنند.
گلم ی سوال منه احمق ک هیچی امضا نزدم ینی شوهرم الان خونه مستقل نگیره هم حق باهاشه؟

وا کسی ک بخاطر خونه مستقل نمیتونه طلاق بگیره..‌ینی دادگاه دلایل معتبر تر میخاد...مگ اینک زن کل حق و حقوقش مهریه و نفقه و اجرت المثل و...ببخشه و جدا شه

لحظات را میگذرانیم تا به خوشبختی برسیم...افسوس خوشبختی همان لحظاتی بود که گذشت
2731
حالا شوهر من امضا کرد و نفهمید و من خودم هم نمیدونستم...بارها عقد نامه هم جلوی دستم بود ولی نخونده ب ...

محضر خوده بنده کامل خوند و هر کدومو توضیح داد...دونه ب دونه...

لحظات را میگذرانیم تا به خوشبختی برسیم...افسوس خوشبختی همان لحظاتی بود که گذشت
محضر خوده بنده کامل خوند و هر کدومو توضیح داد...دونه ب دونه...

بله عزیزم درسته باید بخونه ...نمیدونم چرا یکی مثل ما نخونده امضا کرده و برای یکی هم نخونده خط زده شده ...شاید دلیلش شلوغ بودن محضرهاست یا فک میکنن فرمالیته است و قانون قبول نمی کنه یا وقتی نمی خونن مرد سالاری حاکمه نمیخوان زن بدونه حق و حقوقش و ...یا از بی اطلاعی محض زوجه که این اشتباه پیش میاد و واقعا این شرایط چیز بی ارزشی نیست که بدون اطلاع ازش بشه منع کرد یا وا داشت به امضا ...