2737
2734
عنوان

ضایع ترین کاری ک تو جوگیری انجام دادین چی بوده😅

| مشاهده متن کامل بحث + 592630 بازدید | 2383 پست
وای غش کردم من ؛ من چند وقت پیش دخترم اعضابمو خیلی خورد کرد شوهرمم کنارم نشسته بود یه دفه داد زدم دو ...

وای منم کوبیدم تو سر خودم کلا چشام رفته تار شده نمیدونم جنس کله اون بنده خدا چیه😂😂😂

خدا هست...
وای غش کردم من ؛ من چند وقت پیش دخترم اعضابمو خیلی خورد کرد شوهرمم کنارم نشسته بود یه دفه داد زدم دو ...

آدم وقتی خیلی تحت فشار باشه هرکاری میکنه.

خودمم الان بعضی وقتا هم خنده م میگیره.

هم دلم میگیره چرا باید توشرایطی قراربگیرم که به خودم آسیب بزنم.تا دوهفته گردن وشونه هام گرفتگی داشت

اسفندی که باشی میشی ته تغاری خدا   خدایا دل ته تغاریت رو نشکن به آرزوش برسون .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی عاشق اونیم که با مجمع زده تو سرش

فقط به   خدای مهربونمون     اعتماد کن و به ائمه متوسل شو برات ناممکن هارو ممکن میکنن❤❤خداااااجونمممم❤میشه دستای منم مث دوستای نی نی سایتم پرکنی میدونم که ناامیدم نمیکنی از امشب امیدم هیییچ احدی نیست فقط امید به رحمتت دارم .پس تنهام نذار   .من تجربه تلخ حاملگی خارج رحم دارم دعا کنید بارداری بعدیم سالم باشه 😢😭
2731
یه کراش داشتم  تصمیم گرفتم تو روز ۱۳ بدر بهش بگم ۱۳ بدر شد و گفتم و اونم مسخرم کرد و منم گفتم ...

😂😂🤣😂🤣🤣

اسیجون هستم.نمیدونم کی برام‌گزارش زد ولی کلی فوشش دادم.چون واقعا بی دلیل بود.کاربریم سال ۹۶ بود.
2738
وای منم کوبیدم تو سر خودم کلا چشام رفته تار شده نمیدونم جنس کله اون بنده خدا چیه😂😂😂

عزیزم سرم چیزیش نشد.ولی کوفتگی شونه وگردن خیلی اذیتم کرد.😁😁😁

الانم دیسک  گردن گرفتم.فکر کنم ازهمونه

اسفندی که باشی میشی ته تغاری خدا   خدایا دل ته تغاریت رو نشکن به آرزوش برسون .
واقعا راست گفتی.؟؟ صداتون ضبط کردن.؟؟ چجوری ثابت کردن که شما فحشدادید 

پیامکام سیم کارت به اسم مامانم بود ، ولی دیگه برا دادگاه محرز بود که کار منه  

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
عزیزم سرم چیزیش نشد.ولی کوفتگی شونه وگردن خیلی اذیتم کرد.😁😁😁 الانم دیسک  گردن گرفتم.فکر کنم ...

اوه...آره بابا آدم داغون میشه توروخدا نکنین این کارارو بخدا ن تنها حرصمون خالی نمیشه بلکه خودمونم ناقص میکنیم

خدا هست...

از جوگیری خودم بگم

ک نامزدم چقدر گفت لباس درست بپوش و من طبق معموووول لجبازی کردم خبر مرگم😏😑

برا عروسی پسر عمم ی شومیز حریر بدن نما پوشیدم با دامن راسته کوتاه تنگ تا زیر با سن

موهامم لخت کردم تا پایین کمرمه

جو منو گرفت بعد رقص رفتم کنار عروس بشینم

نشستن همانا و اومدن پسر عمم همانا

اخ نگم براتون😑😑😑😑

اومدم فرار رو ب قرار ترجیح بدم

گفتم ای وااای علی میشه چشاتو ببندی من برم😂😂😂😂😂

علی ک غش کرده بود

خانومش از اون طرف غش کرده بود از خنده

منم دوتا پا داشتم چهار تا دیگه هم گرفتم د فرارررر

واااای یکی نبود بگه خب دهنتو ببند اینجوزی فقط صورتتو دیده بود با این حرفی ک زدی کامل نگات کرد😭😭😭😭😭😭😭😭

2706