2752
2734
عنوان

بعد از عروسی عشقم 💔 یادتون رفت اما یاد من موند ..

| مشاهده متن کامل بحث + 11440 بازدید | 522 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام خوبین  خیلی وقته شما رو دنبال میکنم و همیشه دعام آرامش دلتون و رسیدن به خواستتون هست&n ...

سلام عزیزم مرسی که بلاخره یه نفر با دعاش دلمو شاد کرد که به عشقم برسم بر عکس همه که حرف از فراموشی میزنن و متوجه نمیشن چی میگن 

حالم اصلا خوب نیست همین الان داشتم گریه میکردم جگرم خون‌میشه وقتی تک تک روزا میاد جلو چشمم که بام چکار کرد و چجوری زجرم داد گریه هام اون روزام این روزام همشششش جلو چشمم انگار خودمو از دید یه آدم دیگه میبینمو دلم برای مظلومیت خودم میسوزه که چکار باهام کرد راااااحت رفت سر زندگیش و همه زندگیمو نابود کرد و خودشو خوششه از این بی عدالتی حق کشی نامردی ظلم دوری دلتنگی دارم میسوزم ...اون تایمی هم که نبودم حالم خوب نبود اونقدر که نای تاپیک زدنم نداشتم و ندارم تاپیکامم همیشه قفله فقط اینو زدم که بگم یه نفر با زندگیم چکار کرد دو سال گذشت روی خوش ندیدم و اون خودشه و این بود عدالت     

توبه کردم یادت نکم بان دسم سزانم 💔دوباره کفتنه یادت آنسو توبه م شکانم 💔چنی یاد تو دلگیره چنی هوای دل غمینه💔چنی دلم هوس مرگ کی چنی چویلت رنگینه لعنت به تو که زندگیت رو رو قلب شکسته من ساختی امیدوارم اون زنه همونی نباشه که فکر میکردی امیدوارم بهت خیانت کنه و رکب  کارت به طلاق بکشه یا بفهمه تو چه اشغالی هستی ازت  طلاق بگیره راهی دادگاه پاسگاه زندان کنه بعدم طلاق بگیره ازت کارت به طلاق  بکشه 💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
2731

عزیزم شما دچار طرحواره هستی ب خودت لطف کن برو رواندمانگر 

ژیانی من ئیستە وەکوو خۆری دەمی زەردەپەڕە...بعداز ما شاید باران ببارد،مایی که جز آرامش هیچ چیز دیگری از این سرزمین طلب نکردیم...
چه جالبه ک هنوز دوسش داری من یکی یه کوچولو اذیتم کنه برا همیشه میره تو سطل زباله مغزم شایدم کلا محو ...

کآش فقط دوسش داشتم یه چیزی فراتر از عشق و دوست داشتن

توبه کردم یادت نکم بان دسم سزانم 💔دوباره کفتنه یادت آنسو توبه م شکانم 💔چنی یاد تو دلگیره چنی هوای دل غمینه💔چنی دلم هوس مرگ کی چنی چویلت رنگینه لعنت به تو که زندگیت رو رو قلب شکسته من ساختی امیدوارم اون زنه همونی نباشه که فکر میکردی امیدوارم بهت خیانت کنه و رکب  کارت به طلاق بکشه یا بفهمه تو چه اشغالی هستی ازت  طلاق بگیره راهی دادگاه پاسگاه زندان کنه بعدم طلاق بگیره ازت کارت به طلاق  بکشه 💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔💔😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
چه جالبه ک هنوز دوسش داری من یکی یه کوچولو اذیتم کنه برا همیشه میره تو سطل زباله مغزم شایدم کلا محو ...

بمن توهین کرد عشقم

کل جد و ابادش رو گفتم

البته نگم عشق بهتره

اگ عشقم بود ک فحش نمیداد بهم

درکل خوب میکنیم😂😂😂😂😁

🥲🥲خوشبحالت

چرا؟

خب اینجوری زندگیشون بهم میریزه

گوربابای اون زنیکه بی همه چیز اون لجن اصن برای من مهم نیست گور باباش ...ولی نمیتونم اینکارو کنم میتونستم زودتر از اینا میکردم 

دیونگی تو دوس دارم

وا

2706