2737
2734
عنوان

میترسم ....چیکار کنم

352 بازدید | 24 پست

خانما من خیلی ترسو هستم از درد کشیدن میترسم خیلی دلم بچه میخواد ولی از ترس درد زایمان و حاملگی میترسم بهش فکر کنم خیلی استرس دارم شما تجربش داشتین؟؟

لذتم داره.

فکر کنم من تنها زن حامله ایم که ایقد از شرایطش خوشحاله😂😂

❌❌ لطفا از من سوال حس ششمی نپرسید و توی تاپیک های حس ششم منو تگ نکنید ❌❌{‌الهم صل علی محمد و آل محمد}🥰✨                                           الان ک اینو دیدی صلوات فرستادی(: ثوابش هم برا من هم برا تو  قطعا نگه داشتن حرمت شخصی که بهش علاقه داری از صدبار بیان دوستت دارم بهتره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من همیش میترسم .میترسم اصلا ی اتفاق بدی برام بیفت زنده نمونم یا خیلی درد بکشم 

ن بابا زنده نمونم چیه😐

پس چرا میگن زیر پای مادر بهشته؟

خوشی داره سختی هم داره.

❌❌ لطفا از من سوال حس ششمی نپرسید و توی تاپیک های حس ششم منو تگ نکنید ❌❌{‌الهم صل علی محمد و آل محمد}🥰✨                                           الان ک اینو دیدی صلوات فرستادی(: ثوابش هم برا من هم برا تو  قطعا نگه داشتن حرمت شخصی که بهش علاقه داری از صدبار بیان دوستت دارم بهتره
2740
خجالت میکشم اخه تاحالا هیچ کس انقد ترسو ندیدم‌من ووقعاااا میترسممم از دردش

تلفنی حرف بزن 

باید روحیت هم آماده باشه

به یاد شهدا صلوات.😇میشه برای حاجتم دعا کنی؟منم برای حاجتت دعا میکنم 🙂💞Take me home where i belong 💔
نمیخام بهشت عزیزم یکجا واس بقیه فعلا با این حرفا خرمون کنند🤣🤣🤣🤣

😂😂دور از جون

میگم که مثلا من خودم الان هم خندم گرفته هم عصبی شدم.

چون دوقلو ها همزمان دارن لگد میزنن😂

خب این هم رو‌مخیه هم لذت بخشه

ع دوقلو هات دختر یا پسرررر خوش ب حالتتت

دختر پسرن🥰

با یه تیر دو نشون زدم😂

بعدی سه قلو باشه کلا راحت شم دیگه 😂😂

دختر پسرن🥰 با یه تیر دو نشون زدم😂 بعدی سه قلو باشه کلا راحت شم دیگه 😂😂

خیلی خوب دوقلو ک دختر و پسر باشا.کاری کردی قبل بارداری؟؟راهی دار؟؟؟پیش دکتر رفتی؟؟

2706