2752
2734
عنوان

میترسم ....چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 352 بازدید | 24 پست
من همیش میترسم .میترسم اصلا ی اتفاق بدی برام بیفت زنده نمونم یا خیلی درد بکشم 

دقیقا منم فکر تورو دارم میترسم زنده نمونم جالبه فکر میکردم فقط خودم اینطوریه خخخ

خدایا هزاران بار شکرت😍❤پسرم تاج سرم 🫀❤️‍🔥
خیلی خوب دوقلو ک دختر و پسر باشا.کاری کردی قبل بارداری؟؟راهی دار؟؟؟پیش دکتر رفتی؟؟

نه طبیعی بود.

ایقد هم ضد حال خوردم اولش 😂

❌❌ لطفا از من سوال حس ششمی نپرسید و توی تاپیک های حس ششم منو تگ نکنید ❌❌{‌الهم صل علی محمد و آل محمد}🥰✨                                           الان ک اینو دیدی صلوات فرستادی(: ثوابش هم برا من هم برا تو  قطعا نگه داشتن حرمت شخصی که بهش علاقه داری از صدبار بیان دوستت دارم بهتره
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دختر پسرن🥰 با یه تیر دو نشون زدم😂 بعدی سه قلو باشه کلا راحت شم دیگه 😂😂

خوش به حالت راحت شدی با یه زایمان دوتا تحویل میگیری.کسی روکمک داری ؟؟؟ارثی بود دوقلوزایتون؟؟؟

آمین شود هرآنچه میپنداری🙂
2731
خوش به حالت راحت شدی با یه زایمان دوتا تحویل میگیری.کسی روکمک داری ؟؟؟ارثی بود دوقلوزایتون؟؟؟

راحت که نشدم دردسراش بعدشه تازه😅

طبیعی بود.

کمک هم ندارم.مادر شوهرم اینا تهران نیستن خونواده خودمم شرایطشون جوریه که خودم گفتم نیاین.

فعلاسردرگمم😁اسمم ندارن بچه ها هنوز

❌❌ لطفا از من سوال حس ششمی نپرسید و توی تاپیک های حس ششم منو تگ نکنید ❌❌{‌الهم صل علی محمد و آل محمد}🥰✨                                           الان ک اینو دیدی صلوات فرستادی(: ثوابش هم برا من هم برا تو  قطعا نگه داشتن حرمت شخصی که بهش علاقه داری از صدبار بیان دوستت دارم بهتره
چرا خوب که

انتظارشو نداشتم.

بعد دلمم میخواست یه جنس باشن.

دیگه قسمتم این بود دیگه 😅

نگفتی ارثی بود؟؟؟

گفتم که😅

طبیعی و ارثی بود