2733
2739

رویال بهترین هست ، زنبورداران میفروشن آشنا باشه رویال اصل بده خیلی مقویه هم باعث گرمی رحم میشه و هم برااقایون مفیده سرعت و جهش اسپرم رو بالامیبره

ما هیچ وقت داستان را از زبان شیطان نشنیده ایم!!!!!....به بی دردان بیان درد دل دردی دگر باشد!!!!!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

سلام عزیزم، من پلی کیستیک بودم پیاز درمانی انجام دادم،ماه بعدش با لتروزل باردارشدم در صورتی که دمتر میگفت باید یه سال دارو بخوری بعد باردار بشی، باید 2 هفته قبل غذا پیاز بجوشونی بخوری، تو نت بزنید دقیش هست، 2000صلوات هدیه به شهید سامانلو و شهید ابراهیم هادی هم عالی جواب میده

سلام عزیزم، من پلی کیستیک بودم پیاز درمانی انجام دادم،ماه بعدش با لتروزل باردارشدم در صورتی که دمتر ...

ممنون گلم انشالله خداحفظش کنه،شما چندماه اقدام بودین؟

2740
چ خوب، قرصی که مصرف کردین روش مصرفش چطوری بود عوارض نداشت؟

یه مدت متفورمین خوردم بعد دکتر طب سنتی گفت خوب نیست نخور مثل این میمونه که همه چی غذا را میگیره انگاری فقط آب میخوری، بعدش پیاز درمانی کردم، سردی را حذف کردم و لتروزل خوردم 

عسل وسیاه دونه 

شکوفه سنجد و عسل

رحم رو تقویت میکنه

آقایون درخواست دوستی ندید.گزارش میزنم🚫. به‌قولی،مردی که میاد نی‌نی‌سایت جای خواهرم ماست🧕🏻 متاهل و متعهد💞«یارَبِّ لَکَ الْحَمْدُ کَما. یَنْبَغیْ لِجَلالِ وَجْهِکَ وَ لِعَظیمِ سُلطانِکَ **برای شادی روح پدربزرگم یه صلوات بفرست خوش‌قلب🥰. «مخالفان تاپیکا و نظراتم لطفاً ریپلای نزنن»ferrpalestine 🇵🇸خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است.                         
یه مدت متفورمین خوردم بعد دکتر طب سنتی گفت خوب نیست نخور مثل این میمونه که همه چی غذا را میگیره انگا ...

منم میخواستم متفورمین بخورم همه گفتن نه ضرر داره منم منصرف شدم مدتی هم هست سردیجات نمیخورم فقط گرمی

2706