2733
2739

دوستان من دانشجوی دامپزشکی هستم 

هنوز اولمه، تمام همکلاسیای من توی کلینیک های دامپزشکی ب هر نحوی  مشغول ب کارن تا یجورایی چششون باز بشه و اشنا بشن با کار دامپزشکی

من با توجه ب اینکه شهرم کوچیکه ، کلینیک دامپزشکی خیلی کمه ، یکیشو پیدا کردم ولی نمیدونم چطور عنوان کنم واسش؟ 

بنظرتون چطوری بهشون درخواست همکاری بدم؟ اصلا قبول میکنن؟  و اینکه بنظرتون اگه قبول کنن مثلا چ کارایی ر بهم میسپرن 

میشه کمی راهنماییم کنین ؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
برو کلینیک دانشکده خودتون بگو می خوای فقط همکاری وکمک بکنی پول نمی خوای با اساتید حرف بزن ،پسرعموی م ...

عزیزم دانشگاه که مجازیه فعلا و خیلی فاصله داریم 

من الان تو شهر خودم میخواستم برم تا دانشگاه باز بشه 

وگرنه اره اونم میشد 

2740
عزیزم دانشگاه که مجازیه فعلا و خیلی فاصله داریم  من الان تو شهر خودم میخواستم برم تا دانشگاه ب ...

علاقه داشتی ؟اخه با این رتبه میتونستی پرستاری یا مامایی بیاری . البته داداش منم دامپزشکی قبول شد با این سال اولشه خیلی راضیه . میگه پول توش خیلیه نسبت به رشته های دیگه

تا خدا پشتمه ،دنیا تو مشتمه ❤
علاقه داشتی ؟اخه با این رتبه میتونستی پرستاری یا مامایی بیاری . البته داداش منم دامپزشکی قبول شد با ...

اره عزیزم 

با پرستاری و مامایی اصلا قابل مقایسه نیست 

خیلی خوبه ، مخصوصا برای اپلای ب خارج

ایندش عالیه

علاقه داشتی ؟اخه با این رتبه میتونستی پرستاری یا مامایی بیاری . البته داداش منم دامپزشکی قبول شد با ...

پرستاری ومامایی خیلی رشته پیش وپا افتاده تری از دامپزشکی هست اصلا قابل قیاس نیست چه ازنظر درآمد چه از نظر جایگاه اجتماعی با پزشکی برابر هست تقریبا

پرستاری رو تا ۴۰هزار هم قبول میشن ،مامایی هم دیگه الان ۹۰درصد بیکارن

2706