2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چندروز مصرف کرد

یادم نیست چند ماهی شد اگه اشتباه نکنم

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...
2742

وقتی من دانشجوی پزشکی در حالی ک فردا امتحان دارو شناسی دارم، کامنتارو میخونم:

:'))))

عزیزم دارو هایی ک روی مغز و اعصاب موثرن رو فقط و فقط از دکتر بپرس...دارو های اعصاب درصورتی ک اور دوز باهاشون اتفاق بیوفته به راحتی قابل دیالیز هم نیستن

هر سوالی داری خواهش میکنم بخاطر خودت از دکتر بپرس هرکدوم از دارو ها صد تا مکانیسم داره موارد استفاده شون برا ادمای مختلف متفاوته

دانشجوی پزشکی. به سوالات پزشکی که در حوزه اطلاعتم باشه پاسخ میدم. طبابت نیاز به دانش، مهارت و تجربه داره. همونطور که علوم سیاسی، اقتصادی، مهندسی، نجوم و... صرفا تجربی نیستند، طبابت هم تجربی نیست. تجربیات شخصی خودمون رو برای کسی نسخه نکنیم🤝💚    لطفاً اصل مشکلتون، زمان شروع شدنش، سن بیمار، علائم همراه مرتبط، سابقه قبلی بیماری و آزمایشات و عکس هارو همزمان بذارید و سوالات ناقص نپرسید.
اهان عزیزم ممنون گفتی

خواهش عزيزم

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه
2738
من میخوام دوماه یه چیزی استفاده کنم بیخیال بشم فقط تا دوماه

همون نورتوپتیلین وپرفنازین مصرف کن من یه دوره دکتر اینارو بهم داد کلا بیخیال میکنه ولی من نمیخام چون بچهام سواستفاده میکنن

لطفا خانومای انرژی منفی وارد تاپیکم نشن چون من جوابشونو نمیدم
بعد چندروز اثر میکنن اینا؟

درجا اثر میکنه من به خواهرمم دادم همون روز اول اثر کرد شب راحت خابید میگفت تمام فکروخیالم رفته انگار رو ابرام ولی دوشب بیشتر نخورد بخاطر درسش

لطفا خانومای انرژی منفی وارد تاپیکم نشن چون من جوابشونو نمیدم
2706