2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هر داروبرای تاثیر گذاری اثر اصلی خودش حداقل دوهفته باید با دوز تجویزی پزشک مصرف بشه تا اثر کنه 

معمولا طی این زمان بیشتر عوارض دارو نمایان میشه تا اثر مطلوب 

اگه میخواهید اثر آرامبخشی دارو تجربه کنید اول با پزشک مشورت کنید تا داروی مناسب رو تجویز کنه و بعد منتظر زمان اثرگذاریش باشید

قد۱۸۰-وزن فعلی70🧑🏼‍🦯وزن هدف۶۵
روزی ی دونہ باید مصرف بشہ؟  دوز چند؟

روزیریدونه بعد از صبحانه

دوز ۱۰

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...
2731
هیچ قرص ارامبخشی نخورید. من خوردم بدترشدم. کاش نمیخوردم

منم اکثر قرصارو استفاده کردم ولی تاثیری نداشتن فقط مغزم ازکار میفته

لطفا خانومای انرژی منفی وارد تاپیکم نشن چون من جوابشونو نمیدم
یعنی خوبه عزیزم 

تازگيا يه خانومي ديدم ميگفت به من قرص اعصاب نساخت زندگيمو با زعفران نجات دادم . ميگفت حتي شده از گوشت ميگذرم نميخورم اما زعفرونم بايد باشه روزي يه ذره پودرشو ميريزم تو چايي داغ دم ميكشه ميخورم

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه
داروخونه بدون نسخه میده شما خودت استفاده کردی؟

بله بدون نسخه میده

همسرم چند ماه پیش مشکل مالی براش پیش اومد و ذهنش درگیر بود پسرخالم که پزشکه بهش توصیه کرد یه دوره فلوکسیتین ۱۰استفاده کنه و خدا رو شکر خیلی ریلکس شد

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...