2733
2739
عنوان

توصیه م به دوستانی که دارن جهیزیه میخرن☺️

| مشاهده متن کامل بحث + 562 بازدید | 61 پست

ماشین ظرفشویی دارم اما ترجیح میدم با دست ظرفامو بشورم، چون هیچوقت اونجوری که دلم میخواد ظرفارو تمیز نمیشوره، یا لکه ی آب روش میمونه، یا خط و خش میندازه

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باید دستمال بکشی روغنی نباشه و ات و اشغالش بیوفته خب یه آب میکشم میزارم سرجاش 

اولا ک برا ظرف زیاده

قابلمه اینام ک نمیشوره

آبم ک زیاد مصرف میکنه

چارتا ظرفه ادم میشوره دیگ

کاش همونجور که بی دلیل یهو دلمون میگیره و ناراحت میشیم، بی دلیلم یهویی خوشحال بشیم =)
2731
ولی بنظر من ماشین ظرفشویی بدرد نمیخوره🚶‍♀️

دقیقا👌

سلام😍حدیث هستم🙈🤪 خانوم کوچولوی آقا مسعود🤕🤪 یه دختر شیطون آبان ماهی😬 که از بس حرف میزنه مخ عاقاشو میخوره😅یه دخی درس خون🤓 ولی عاشق آشپزی،کیک پزی و شیرینی پزی😍💪 عاشق خرید کردن و دور زدن توی پاساژ😎✋
ببين نياز هركس متفاوته  من خيلي خونه اشپزي ميكنم نون شيريني كيك ايناهم خيلي درست ميكنم ولي از ...

منم مثل شما 

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا
اولا ک برا ظرف زیاده قابلمه اینام ک نمیشوره آبم ک زیاد مصرف میکنه چارتا ظرفه ادم میشوره دیگ

همون😂😂

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
2738
اولا ک برا ظرف زیاده قابلمه اینام ک نمیشوره آبم ک زیاد مصرف میکنه چارتا ظرفه ادم میشوره دیگ

چرا قابلمه نمیشوره 

من تمام قابلمه و ماهیتابه رو توش میچینم تمیز میشوره

گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست ؛ چون خدایی هست آری ، و چه زیبا نوشته بود همواره با خود تکرار میکنم، امیدی هست ؛ چون خدایی هست خدا
ظرفشویی در مصرف اب صرفه جویی میکنه

در مصرف برق گفتم

سلام😍حدیث هستم🙈🤪 خانوم کوچولوی آقا مسعود🤕🤪 یه دختر شیطون آبان ماهی😬 که از بس حرف میزنه مخ عاقاشو میخوره😅یه دخی درس خون🤓 ولی عاشق آشپزی،کیک پزی و شیرینی پزی😍💪 عاشق خرید کردن و دور زدن توی پاساژ😎✋
مگه مارکش چیه

الجی

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
چرا قابلمه نمیشوره  من تمام قابلمه و ماهیتابه رو توش میچینم تمیز میشوره

قابلمه نیاز ب سیم داره

نچسبا منظورم نی

کاش همونجور که بی دلیل یهو دلمون میگیره و ناراحت میشیم، بی دلیلم یهویی خوشحال بشیم =)
2706