2733
2734
عنوان

توصیه م به دوستانی که دارن جهیزیه میخرن☺️

| مشاهده متن کامل بحث + 562 بازدید | 61 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا من هی با خودم دارم میگم دو نفریم مگه چقد ظرف قراره داشته باشیم😢

من ظرفا رو می چینم توش و ۴ روز یکبار میرنم کار میکنه و اینکه شست و شوی نصف ظرفیت هم داره

2728
من ظرفا رو می چینم توش و ۴ روز یکبار میرنم کار میکنه، چرا به درد نمیخوره اخه😑

ظرفا بو نمیگیرن؟

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
میگن قرصاش بد گیر میاد و تحریمه درسته؟و اینکه دونه دونه بشقابارو پاک کنی...چه کاریه یه باره بشور

نخیر، اینطور نیست! من با قاشق آشغالا رو خالی میکنم، قبل شستن ظرفا تو سینک هم باید همین کارو کرد خب! ف یلتر داره آشغالا اونجا جمع میشن

من ظرفا رو می چینم توش و ۴ روز یکبار میرنم کار میکنه و اینکه شست و شوی نصف ظرفیت هم داره

ینی تو اون چار روز ب ظرفات احتیاج نداری؟! 😶

کاش همونجور که بی دلیل یهو دلمون میگیره و ناراحت میشیم، بی دلیلم یهویی خوشحال بشیم =)
2740
خودم با دست میشورم نه برق مصرف میشه نه خرج اضافی رو دست خونوادم میفته...تا الان هرچی خریدم به اندازه ...

عزیزدلم ۴ روز یکبار ماشین ظرفشویی ۳۰ دقیقه روشن باشه برق و آب و شوینده بیشتر مصرف میشه یا اینکه تو سینک بشوری؟ نمیگم اجبار کنن، اخه بعضیا هشتصد دست کاسه بشقاب میخرن میگم جای اون اینکارو کنن

باید دستمال بکشی روغنی نباشه و ات و اشغالش بیوفته خب یه آب میکشم میزارم سرجاش 

وای چه قدر سخت میگیرید، صرفا باید آشغال رو ظرف نباشه من هیچ وقت دستمال نمیکشم، چرا اطلاعات اشتباه میدید

به نظر من ماشین ظرفشویی اصلا لازم نیس.به جاش بخارشو‌خیلی لازمه

بخارشور مامانم داره سال هاست گوشه انباریه! خوبه ها ولی بیشتر واسه خونه تکونی به درد میخوره! 

تازه سرویس قابلمه و پلاستیک و چینی ربطی به ظرف شستن نداره توی هر خونه لازمه اینا

نمیگم نخرن، دیدی بعضی عکس جهیزیه ها رو ۲ سری سرویس چینی و هزاران مدل قابلمه، منظورم ایناست

مصرف برق اش چقدره؟

میشه ظزف مسی شست؟ قابلمه روحی چطور؟

سرویس پلاستیک خراب نمیشه باهاش بشوری؟

دور طلایی ظرف چینی نمیبره؟ ظرف ها خط و خش نمیندازه؟

این کاربری دست پونصد شونصد نفر است.  
دوستان همیشه که دو نفر نمیمونین بالاخره بچه دار میشین مهمون میاد براتون  من هروز بدون استثنا م ...

ما هم که دو نفر هستیم، چند روز یکبار میزنیم کار میکنه 

2706