2737
2739
عنوان

خرید جهاز

248 بازدید | 25 پست

سلام 

خانومای خوش سلیقه ی دیقه بیاین

من همه جهازمو گرفتم فقط مبل و فرش مونده 

خودم این فرشو دوس دارم ب نظر شما خوبه؟و اینکه چ رنگ مبلی باهاش ست کنم؟

ممنون میشم کمکم کنید عزیزان🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

خوشگله رنگاشم نازه

ولی این فرش موزاییکی ها ( من بهشون میگم موزاییکی چون شبیه) از مد میره بنظرم

رنگبندی و مدل گلای فرش مث مال منه،

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸

زیاد جالب نیست

رنگ مبل کالباسی, زیتونی,کاراملی,سفید,ابی

خیلی رنگا بهش میاد

بعضیا حرف زدن بلد نیستن کاش حداقل حرف نزدن بلد بودن🙄😒.  من تمایلی ندارم قضاوت های بعضی کاربرا رو درباره خودم بدونم لطفا اگه نظری درباره من و نظراتم دارید برای خودتون نگه دارید حق با شماست نیازی نیست وقتتونو تلف کنین

حالا ی چیز بگم ناراحت نشی این فرش خیلی قشنگه ولی حس میکنم برای اتاق خواب مناسبه حالا از تو عکس دارم میگم شاید تو حال جالب نشه بازم سلیقه خودت مهمه در کل قشنگه 

بیا گره بزنیم رشته امیدمان را به انگشت سبابه خدا؛ او هیچگاه ما را میان حادثه رها نمی‌کند❤️ پسرم باراد دنیای مامانشه ☺️👶🏻

مبلت میتونه رنگ هر کدوم از گلای فرش باشه

صورتی

ابی

زیتونی

سبز 

کرم

استخونی

قهوه ای

❌لطفابخاطر طولانی بودن نام کاربریم ریپلای نکنید

من خودم ی فرش میخواستم بخرم عکسشو که به هرکی نشون میدادم میگفت قشنگه ولی به وسایلت نمیاد من پردم قهوه‌ای روشن و سفیده مبلامم کرم خیلی روشنن کلا رنگ بندی خونم کرم و قهوه ایه روشنه فرشی که میخواستم بگیرم و گرفتم کرم با گلای صورتیه الان که پهنش کردم هرکی اومد از قشنگیش کلی تعریف کرد ببین وسایلت مهمه که چه رنگی داره و خیلییی دقت کن چون اگه به خونت نشینه همش انگار اذیتی 

بیا گره بزنیم رشته امیدمان را به انگشت سبابه خدا؛ او هیچگاه ما را میان حادثه رها نمی‌کند❤️ پسرم باراد دنیای مامانشه ☺️👶🏻
2706