2733
2734
عنوان

زندگی متاهلی چقدر مزخرفه

| مشاهده متن کامل بحث + 1452 بازدید | 75 پست

همون اول بهت گفتم چرا آنقدر زود گذاشتی بچه دار بشی گفتی ماجفت مون بچه زیاد دوست داشتیم حالا سره اون کار کلا تا آخر عمر توی این زندگی یه جورایی گرفتار شدی چون خودتو انداختی توی چیزی که مسیولیت اش حسابی گردنته و فرصت اینو نداشتی که بخوای زندگی تو درست کنی چون بچه ات نقطه ضعفت شده

حالا اگه بچه دوم بیاری تمام این مسایل دو برابر میشن کلا برا زندگی ات الان تنها کاری که میشه کرد پذیرش هست خوبی ها رو ببین از بدی ها چشم بپوشون ولی هیچ جوره زیر بار بچه دوم نرو‌که به فنا میری دیگه

گلی این چه عادت گندیه که میای تاپیک می‌زاری ماها جواب می‌دیم بعدم میری حاجی حاجی مکه؟؟؟

حداقل احترام بزار جواب کامنت ها رو بده 

ماها بی کار و علاف نیستیم بیایم جواب بدیم ها 

حتما با شوهرت آشتی کردی 

خیلی زشته که فقط غرهاتو بیای اینجا بزنی و بری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چرا به جای اینکه مادر شوهرت بیاد خونت تمیز کنه 

هفته ای یکی دو بار نیروی خدماتی نمیگیری 

متوجه نمیشم چرا مادر شوهرت از خونتون کلید داره 

بچتو مهد بفرست یا بگذار خونه مادرشوهرت 

خودت باید بیشتر روی زندگیت تمرکز کنی و نیاز به کسی نداشته باشی 

2731
منم از مجردی بدم میومد ازدواج که کردم دیدم ای داد بیداد مجردی خیلی بهتر بود البته انتخاب من اشتباه ...

شوهرت کاروپولش خوب باشه زود زنا ب سمتش کشیده میشن.گفته زن دوم میگیرم 

تو بیشتر ازش پول بگیر برا خودت طلا بخر پس انداز کن 

ای بابا بهتره یه مقدار درباره وظیفه زن در زندگی متاهلی مطالعه کنید...همه موارد که گفتین درست ...اما نیاز همسرتون باید حل بشه یا نه...منم شاغل و بعد خانه داری و هزار مشکل دیگه اما نمیشه که از مسئولیت زن بودن فرار کرد

شکر خدا که در پناه حسینم که عالم از این خوبتر پناهی ندارد❤️❤️❤️❤️❤️❤️

کمی ویتامین بخور 

ورزش کن 

برنامه ریزی کن 

آشپزی .کارهای خونه و بچه داری 

همه چیز باید برنامه ریزی بشه 

اگر حساسیت زیادی داری روی تمیزی کم کن و کمکی بگیر 

ماشین ظرفشویی نداری تهیه کن 

غذا میپزی دو وعده ای بپزی یک وعده بگذاری فریزر 

از اینجور کارها 

زندگی هم تو ذهنت اینقدر سخت نگیر 

اگرم نیاز به استراحت داری 

مرخصی بگیر 

شوهر من این چیزا حالیش نیست البته خانوادش همه اینجورن میگن بچه مال مرده تصمیم گیری در مورده بچه با ...

خانواده همسر هزار تا حرف دیگ هم میگن 

شما راه و روش درست خودتو باید بری 

زندگی متاهلی اصلا هم مزخرف نیس... زندگی با آدم اشتباه هست که باعث حال بد میشه

شما چون هم شاغل هستی و هم باید کارای خونه کنی و هم به بچه و شوهر برسی الان خیلی خسته هستی و از طرفی به خاطر رفتار خانواده شوهرت افسردگی هم داری

بهتره شرایط زندگیت رو تغییر بدی.. کلید خونه رو به یه بهونه از مادرشوهرت بگیر.. والا من دوس ندارم کلید خونم دست مادرخودم باشه، چه برسه مادرشوهر

اگه کارهات زیاده یه نفر بگو هفتگی بیاد کاراتو انجام بده که منت کسی هم سرت نباشه

یه مدت سرکار نرو و یه استراحتی به خودت بده

زندگی سخته.. ولی من از اون سختترم😎

عزیزم بنظرم زیادی سخت میگیری.

منم بچه دارم و باوجود خانه دار بودن واقعا تایم خواب خیلییی کم میارم.شما نمیتونی همه چی و باهم داشته باشی.

هم کار

هم آرامش.

هم خواب

هم مهمون نیاد

ببین یه جاهایی حق باتوعه

ولی خوب همین چیزایی که گفتی یعنی زندگی واقعی...

به غیر ازاین باشه باید ناراحت باشی.

خدارشکر کن و به بچه و شوهرت برس فقط شک نکن زندگیت عالی میشه.

اتفاقا زیاد خرج میکنم اگر نرم سر کار دو روز بعد جدا بشم چی؟ سر جار نرم بدتر عز این میشه شغلم خوبه ...

بجای زیاد خرج کردن پولاتو پس انداز کن بشه برات سرمایه مردا وقتی یه سرمایه دستت باشه بیشتر ازت حساب میبرن هی بگیر طلا بخر 

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2706