2733
2739
عنوان

باز شدن دهانه رحم و عمل سرکلاژ......

3136 بازدید | 29 پست
من هفته 15ام هستم دیروز دکتر بهم گفت دهانه رحم 32 و اگه بازتر بشه باید سرکلاژ بشه. 2 هفته دیگه باید برم سونوگرافی. چند تا سوال داشتم: 1- مسافرت با هواپیما و ماشین برای من ضرر داره؟
2- استخر چی؟ ضرر داره؟
کلا چه کارهایی نباید بکنم
Lilypie Maternity tickers

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
در حال حاضر همه چی برات ضرر داره ....نمیخوا م نگرانت کنم اما باید استراحت مطلق باشی
‏+چرا کشتیش؟                                                            -آقای قاضی، ایرانی بود، داشت زجرکش می‌شد، راحتش  كردم
2740
من با طول سرویکس 33.5 سرکلاژ شدم .البته 2 قلو باردارم .زیر 30 باید سرکلاژ بشی ....استراحت کن تا طول سرویکست بیشتر بشه وگرن مجبوری سرکلاژ کنی
‏+چرا کشتیش؟                                                            -آقای قاضی، ایرانی بود، داشت زجرکش می‌شد، راحتش  كردم
به نظر من تو حاملگى کلا باید استراحت کرد. من تو ٣ ماهگى پیاده روى میکردم هم دکتر تغذیه تایید کرد هم دکتر خودم. بعده ١ ماه رفتم سونو گفت پشت جفت خونریزى کرده با اینکه بهم استراحت نداد اما من تا اخرش فقط استراحت مردم بچمم الان صحیح و سالم بغلمه. شمام نه استخر برو نه زیاد بشین
حتما استراحت کن ما یکی از فامیلای نزدیکمون سرکلاژ کرد خیلی سخت وبده تاحتا 1 ماه بعد زایمان نمیتونی ن ز د ی کی کنی وخیلی درد داره میسوزه تازه بعدشم باید استراحت مطلق باشی پس الان استراحت کنی بهتره ولی یه خوبی داره اینکه میدونی در هر هال بچت میمونه وزود بدنیا نمیاد
خدایا بابت معجزه آسمونیت که بهم هدیه دادی ازت ممنونم ..خدایا نینی همه دوستامو براشون حفظ کن و دوستای منتظرم رو هم دامنشونو رو سبز کن آمین... برای سلامتی نینی منم میشه دعا کنین و یه صلوات بفرستین..
سلام اجازه هست 1 سوال بپرسم اینحا؟آخه انگار همه با تجربه هستین؟!
آرزو کن گوشهای ” خدا ” پر است از آرزو و دستهایش پر از معجزه شاید بزرگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه ی ” خدا ” باشد . . .
بپرس
خدایا بابت معجزه آسمونیت که بهم هدیه دادی ازت ممنونم ..خدایا نینی همه دوستامو براشون حفظ کن و دوستای منتظرم رو هم دامنشونو رو سبز کن آمین... برای سلامتی نینی منم میشه دعا کنین و یه صلوات بفرستین..
2706