2733
2739
عنوان

هایپر بعد تخمک کشی

37 بازدید | 3 پست

سلام بچه ها کسی هست؟من چهارروزه پانکچر شدم از روز اول عمل درد داشتم کم کم تنگی نفس خفیف پیدا کردم ولی برگشتم شهر خودمون اینجا ترسیدم گفتم یه وقت میزنه بدنمو ب هم میریزه اشتبااااه کردم اومدم مرکز کوثر ارومیه اینجا سونو کردن گفتن شکمت اب اورده و مایع ازاد دیده میشه ب زور بستریم کردن گفتن شاید لاپاراسکوپی بشی من خیلی میترسم چون همشون کاراموزن دکتر منو معاینه نکرد اصلا چیکار کنم مغزم قفل کرده؟الان رو تختم اما نمیزارم هیچ کاری بکنن فقط سوند وصل کردن بهم

نمیدونم تجربه ندارم.ولی خب بیمارستان هر چقدم بد بهتره بمونی خطرناک باشه شاید بری

فقط 25 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)

بیمارستان فقط پزشک شیفت شب که کار آموز هم نیست و از اساتیده نامه بستری میده

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

بیمارستان فقط پزشک شیفت شب که کار آموز هم نیست و از اساتیده نامه بستری میده

اینجا حتی نمیدونستن انتقال چجوریه دونفرو عمل کردن یکی قیچی مونده تو شکمش یکی لایه شکمشو ندوختن عفونت کرده خیلی بدن ولمم نمیکنن ولمم کنن نمیدونم چیکار کنمممم

2728