2752
2734
عنوان

برای زیبایی فرزندتون چی خوردین؟ از خوراکی تا سوره های قرآنی

| مشاهده متن کامل بحث + 786 بازدید | 69 پست
سوره یوسف مدام خوندم و خربزه زیاد خوردم الان دوباره باردارم حالم خوش نیست فعلا هیچ کاری نکردم

چرا حالت خوب نیست؟

بیرون ی دوری بزن حال و هوات عوض بشه؟

برای نی نیتون اسم انتخاب کردین؟

جان منی❤️
وای توروخدا این چه حرفاییه میزنید....... زیبایی نسبیه، یکی میگه دوست سفید قشنگه یکی میگه برنز یکی می ...

همه اینایی ک دوستان میگن بی تاثیر نیست درسته اصل مطلب ژنه اما اینا هم تاثیر داره مث کندر ک باعث باهوشی و پر جنب و جوشی بچه میشه

چرا فک میکنین سوره ها بی تاثیرن؟

یعنی امکانش نیست؟

جان منی❤️
2731
عزیزم تا هفت نسل ژن باقی میمونه اینکه دختر شما زیبا شده حتما یه ژنی در بدنش هست که بهش ارث رسیده ا ...

چی بگم باورت میشه تو جدو آبادشون همچین قیافه ای نیست همه طایفه تعجب میکنن خودمم بعضا میگم حتما بیمارستان اشتباه دادن😂

چرا حالت خوب نیست؟ بیرون ی دوری بزن حال و هوات عوض بشه؟ برای نی نیتون اسم انتخاب کردین؟

بی حالم و حالت تهوع دارم و استفراغ میکنم هیچی درست و حسابی نمیتونم بخورم خیلی دوست دارم زود خوب بشم قرآن زیاد بخونم ولی انگار مسموم شدم

دختر بشه فاطمه حورا پسرهم بشه امیرعلی یا امیر حسین

بی حالم و حالت تهوع دارم و استفراغ میکنم هیچی درست و حسابی نمیتونم بخورم خیلی دوست دارم زود خوب بشم ...

الهی بگردم انشالا تنش سالم باشه

حالا من هر کیو می‌دیدم ماه های آخر میگفت فقط خدا کنه زودتر این ماه ها هم تموم بشه بدنیا بیاد خسته شدیم😂

جان منی❤️

باردارم وقت کنم سوره یوسف میخونم حتما 

خانوما من و همسرم سفید هستیم چقدر احتمال داره بچمون پوستش سبزه بشه

فقط 29 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا بخاطر تمام نعمت های که بهم عطا کردی شکرت❤️🤲🏻   خدایا شکرت قوربون نعمتت برم الهی تاریخ ۱۴۰۳/۲/۱۴ بی بی چکم مثبت شد خدایا خودت مراقبت هدیه قشنگمون باش 
2706